r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Advanced Installer 14.6

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie instalatorów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Advanced Installer to zaawansowany program służący do tworzenia profesjonalnych instalatorów dla różnych aplikacji w systemie Windows.

Program przeznaczony jest głównie dla doświadczonych użytkowników lub programistów, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do tworzenia niezawodnych i profesjonalnych pakietów MSI. Korzystając z Advanced Installer, można stworzyć w pełni funkcjonalne instalatory dla dowolnych aplikacji wyposażonych w nowoczesną szatę graficzną.

r   e   k   l   a   m   a

Advanced Installer posiada bardzo czytelny i intuicyjny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wbudowane kreatory konfiguracyjne wspomagające tworzenie prostych, złożonych i bardziej funkcjonalnych pakietów MSI. Poza tym oferuje dostęp do gotowych szablonów wspomagających tworzenie instalatorów dla aplikacji .NET Framework, ASP.NET czy pakietów Visual Studio oraz XNA Game.

Użytkownicy mogą tworzyć instalatory nie tylko dla samych aplikacji, ale również dla różnych aktualizacji czy innych dodatków do programów (dodatki do pakietu biurowego Microsoft Office, Visual Studio czy Adobe). Podczas tworzenia prostego instalatora podajemy jego pełną nazwę i dane producenta, ustawiamy poszczególne opcje i funkcje instalatora, a także dodajemy wszystkie pliki powiązane aplikacją i wpisy do rejestru systemowego. Następnie wybieramy odpowiedni rodzaj paczki MSI i wypełniamy pozostałe opcje związane z interfejsem użytkownika i systemem operacyjnym.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przejrzysty interfejs, dużo opcji i ustawień parametrów
Brak polskiej wersji językowej, krótki okres wersji trial
ocena użytkownika

Dobry, funkcjonalny program do tworzenia instalatorów. Posiada nowoczesny intuicyjny interfejs i przejrzyste menu. Program jest prosty w obsłudze choć z początku ilość opcji może przytłoczyć.. Do wyboru jest dużo ustawień i parametrów, opcje z pakietami .NET czy Javy. Przejrzysty kreator na każdym kroku ułatwia dostosowanie instalatora do odpowiedniej wersji systemu Windows. Trochę krótka wersja testowa, ale na podstawowe zapoznanie z programem wystarczy.

23.10.2015 15:04 | Recenzja do wersji 12.5

Komentarze

0 nowych
  #7 25.09.2016 16:04

Zeby wyprobowac to w zupelnosci wystarczy. A jak chcesz nie miec limitow to go kup. Polecam rowniez Smart Install Maker - bardzo podobny do Advanced Installer (jest tez w pl wersji) no ale tez nie jest bezplatny. Z bezplatnych polecam Install Creator. Pozdrawiam

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 18.07.2016 22:46

@80mentor: I do tego działa tylko przez 10 dni.

Dementor   37 #5 16.05.2016 18:24

Bardzo dobrze spisuje się na W10, szkoda tylko że już nie jest darmowy.

Piotrek_20   12 #4 19.12.2014 10:26

Program cieszy funkcjonalnością, polecam każdemu to przetestowania.

shader301202   7 #3 22.09.2013 14:10

Fajny program ;)

Autor edytował komentarz.
MrBeckham666   20 #2 29.11.2012 14:05

nie powinno pisać TRIAL;]

MrBeckham666   20 #1 29.11.2012 14:05

licencja bezpłatna a niżej napisane że trzeba płacić.;]

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.