Advanced SystemCare Free Advanced SystemCare Free 13.4.0.245

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Advanced SystemCare Free to darmowe, bardzo rozbudowane narzędzie, przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości szybkiego czyszczenia, z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki „Narzędzia”, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, „inteligentne” defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare Free bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Większość z opisanych opcji jest dostępna za darmo. Użytkownik w dowolnym momencie może aktywować wersję Pro, która posiada dodatkowe opcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dodatkowe programy ,
Duże użycie ramu nawet okolice 500-1000 MB , może uszkodzić system (Pliki) spowalnia pracę PC
ocena użytkownika
04.09.2019 23:39 • Recenzja do wersji 12.5.0.354

Program jak to program raczej nie przyśpieszy działanie waszego komputera (czas na kupno wydajnego PC).Nie wiem skąd ten program ma takie pozytywne opinie , jedyne co jest w nim dobrego to , że ma całkiem fajne programy dodatkowe np. Menadżer Startu all in one harmonogram , uruchamianie i usługi to akurat bardzo przydatna opcja i bardzo łatwa w obsłudze , drugi program lekarz dysku.Nie polecam instalować programu szczególnie na mało wydajne i słabe komputery bo on nic nie pomoże a może nawet zaszkodzić i spowolnić działanie.

darmowy i w miarę skuteczny program do czyszczenia i optymalizacji systemu Windows.
drobne reklamy, niektóre pakiety AV traktują go jako adware.
ocena użytkownika
05.06.2019 14:35 • Recenzja do wersji 12.4.0.351

Program IObit Advanced System Care, to jak wiadomo darmowy produkt pochodzący prosto z Chin. Pomimo tego, wielu użytkowników skarży się na problemy po optymalizacji komputera. Ja z kolei w mojej recenzji odwołam się do programu pozytywnie.
Dlaczego?

Korzystam z tego programu od ponad 8 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Co prawda, program dalej się rozwija, nadal istnieją drobne błędy w tłumaczeniu na nasz język polski. Nie powiem żadnego złego słowa o czyszczeniu systemu z plików tymczasowych. Poniższe opinie w tym serwisie to tylko "ból tyka" tylko z powodu, braku umiejętności prawidłowego skonfigurowania opcji programu. Można też powiedzieć, że program to taki następca CCleanera, który również może posłużyć za uzupełnienie modułów czyszczenia.
Ludzie piszą" "program wyświetla tylko ANIMACJE".... ha no bardzo śmieszne, kolejne objawy złego korzystania z programu, jak nie potrafi się przeczytać co pisze w komunikatach i klika jak popadnie" DALEJ DALEJ..." to przepraszam, o czym my rozmawiamy.
Ja do tego programu nic negatywnego nie mam, potrafi poza oczyszczeniem "śmieciowych plików" zoptymalizować komputer według poziomu jego wykorzystania. Niestety w wersji darmowej, jest to ograniczone, aby użyć w pełni wszystkich modułów należy kupić wersję PRO, która poza podstawowym oczyszczaniem zawiera elementy optymalizacji i ciekawe dodatki- jak automatyczne czyszczenie, aktualizacja programów, czy zwalnianie pamięci RAM.
Ponadto jako jedyny program posiada zintegrowany mały zasobnik oczyszczania pamięci RAM- zwanym jako monitor wydajności. Miły i aczkolwiek przydatny dodatek do optymalizacji usług Windows, po to aby zwiększyć jej ilość na potrzeby gier i aplikacji.
Co mogę więcej powiedzieć. Sam program w wersji darmowej jest świetny, a gdy kupimy wersję PRO- jeszcze lepszy. Nie zwracajcie uwagi na złe komentarze i opinie pod spodem recenzji, bo to wstyd coś takiego czytać.
Jedynym małym minusem jest to, że w wersji darmowej mamy ograniczone opcje optymalizacji systemu, oraz wyświetlanie drobnych komunikatów z reklamami zachęcającymi do zakupu pełnej wersji, przez co niektóre antywirusy traktują go jako adware.