Aiseesoft PDF Converter Ultimate Aiseesoft PDF Converter Ultimate 3.2.68.59490

Strona główna Mac Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mac PDF Converter Ultimate to przydatny program do konwertowania plików PDF do innych formatów. Dokumenty można zapisać jako pliki tekstowe, dokumenty Worda, prezentacje PPT, RTF, EPUB i HTML. Ponadto można eksportować strony jako TIFF, JPEG, PNG, GIF, BMP, TGA, PPM i JPEG2000.

Program ma wbudowany system OCR, który pozwala zamienić grafiki na tekst. System działa w kilku językach i pozwala pracować z dokumentami zawierającymi tekst wielojęzyczny. Ponadto program pozwala dzielić dokumenty i wydobywać z nich tylko wybrane strony, zachowując formatowanie (kolumny, łącza, obrazy, tabele, grafiki i tym podobne) lub wydobywając sam tekst.

Program pozwala pracować z kolejką plików i daje dostęp do ustawień eksportu, jak rozdzielczość, stopień kompresji i jakość grafik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!