r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacja Endomondo dla Windows Phone już w drodze, poszukiwani testerzy

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Endomondo jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji do monitorowania własnej aktywności fizycznej. Jest ona dostępna niemalże na wszystkich urządzeniach mobilnych. Wersja pod Windows Phone jest znacznie uboższa od odpowiedników z Androida czy iOS (brak chociażby interwałów). Nie ma się czemu dziwić, ostatnia aktualizacja miała miejsce rok temu. Wszystko ma się jednak zmienić w przeciągu najbliższych tygodni.

Na początku stycznia twórcy Endomondo poprosili społeczność Windows Phone o opinie. Deweloperzy chcieli dowiedzieć się jakich elementów najbardziej brakuje w aplikacji na system mobilny od Microsoftu. Twórcy zapewnili, że aplikacja będzie aktualizowana stopiono o nowe funkcje, aby dogonić wersje na Androida i iOS. Pierwsze zmiany mają pojawić się już w kwietniu.

Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do testów beta dla Windows Phone 8. W ciągu tygodnia twórcy obiecują przesłanie linku z dostępem do wczesnej wersji. Każdy użytkownik telefonu z Windows Phone będzie mógł sprawdzić czy nowe Endomondo warte było tak długiego oczekiwania. Premiera wersji finalnej zapewne będzie miała miejsce jeszcze przed ukazaniem się aktualizacji Windows Phone 8.1.

r   e   k   l   a   m   a

Wersja pod mobilne okienka jest daleko w tyle za tym, co oferują wersje pod Androida czy iOS. Wypuszczenie aktualizacji Endomondo to nie tylko dobra wola twórców, ale także walka o klienta na Windows Phone. Podobnych aplikacji w sklepie Windows Store, o znacznie większej liczbie funkcji, jest bowiem coraz więcej.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.