r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AliExpress Shopping App 6.4.3

Strona główna Android Zakupy Sklepy

AliExpress Shopping App to mobilna wersja jednego z największych na świecie sklepów internetowych, czyli AliExpress.

Galeria programu

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta nas o preferencje dotyczące najważniejszych dla nas kategorii produktów (np. elektronika, moda, sprzęty sportowe), a także o płeć i wiek. Po podaniu tych informacji możemy przejść do korzystania z programu. Gro funkcji będzie dostępne dopiero wtedy, gdy zalogujemy się na nasze konto w AliXepress, m.in. przeglądanie listy ulubionych sprzedawców i przedmiotów, odczytywanie wiadomości, zarządzanie naszym kontem i przede wszystkim dokonywanie zakupów. W wersji dla niezalogowanych użytkowników, aplikacja to wielki katalog umożliwiający przeglądanie oferty AliExpress.

Program doczekał się redesignu w duchu google'owych wytycznych Material Design. Kolory w nim są nasycone, nawigacja odbywa się głównie za sprawą wysuwanego z lewej krawędzi menu. To wygodna i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala skupić się najważniejszym celu AliExpress, czyli dokonywaniu zakupów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.