r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AllCast 1.0.60

Strona główna iOS Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

Dzięki aplikacji AllCast możemy udostępnić media zgromadzone w pamięci naszego urządzenia na wspierane urządzenia takie jak konsole czy też smart TV.

Galeria programu

AllCast wspiera takie rozwiązania jak: Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox 360, Xbox One, Roku, WDTV, wybrane smart TV czy też pozostałe urządzenia ze wsparciem dla DLNA. Ilość obsługiwanych rozwiązań jest spora. Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest podłączenie obu urządzeń do tej samej sieci Wi-Fi. Po wykryciu z poziomu AllCast nowego urządzenia, możemy przystąpić do parowania.

Wśród wspieranych formatów znajdziemy zarówno pliki graficzne, muzyczne jak i dźwiękowe. Są one pobierane z kolekcji naszego telefonu, dodatkowo z aplikację możemy zintegrować Google +, Dysk Google i Dropbox. Nawigacja podczas przesyłania informacji jest wygodna i czytelna. W przeciwieństwie do wersji na Androida zabrakło polskiej wersji językowej. O wiele lepiej sprawuje się jednak stabilność działania programu. Aplikacja w darmowej wersji pozwala jedynie na kilka minut testów. Dzięki temu możemy zapoznać się z tym jak AllCast współpracuje z naszymi urządzeniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.