Polski głos Map Google przemówił do Putina. Ma dla niego specjalną wiadomość

Polski głos Map Google przemówił do Putina. Ma dla niego specjalną wiadomość

Polski głos Map Google przemówił do Putina. Ma dla niego specjalną wiadomość
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
07.03.2022 13:33, aktualizacja: 07.03.2022 13:53

Jarosław Juszkiewicz operuje głosem, który zna każdy kierowca w Polsce orzystający z usług Map Google. Lektor prowadzi również kanał na YouTube, gdzie postanowił opublikować wiadomość w języku rosyjskim skierowaną do Władimira Putina.

Może nie wszyscy wiedzą, jak wygląda Jarosław Juszkiewicz, jednak z dużym prawdopodobieństwem słyszeli jego głos. Lektor podpowiada nam od wielu lat, jak mamy dotrzeć do celu w takich aplikacjach jak Google Maps czy Yanosik.

Juszkiewicz poza pracą lektora prowadzi hobbystycznie kanał w serwisie YouTube. Jego kontent ma zazwyczaj charakter edukacyjny lub rozrywkowy. Jednak tym razem lektor postanowił opublikować poważniejszy film. "Wiedziałem, że rosyjski, który tłuczono mi do głowy na siłę w szkole, kiedyś mi się przyda. Zobaczcie do samego końca" – czytamy w opisie wideo.

Przekaz jest wyjątkowo dosadny. "Panie Putin, wielu ludzi w Polsce zna mój głos. Pan pewnie nie, więc wraz z moimi patronami chcielibyśmy przekazać panu wizualną wiadomość prosto z naszego kraju. Mamy nadzieję, że weźmie ją pan sobie do serca" – wyjaśnia polski głos Map Google.

W dalszej części filmu widzimy wspomnianych przez Juszkiewicza patronów, którzy pokazują do kamery kartki z wymownym apelem: "Oto ważna wiadomość dla Władimira Putina: Idź w ch*j!"

Lektor na koniec chciał jeszcze dodać coś od siebie w ojczystym języku. "Jeśli ogląda pan ten filmik w swoim bunkrze, to gratuluję. Wkrótce znajdzie się pan w podobnym miejscu, ale bez dostępu do sieci i z trochę gorszym jedzeniem. Powiem teraz coś po polsku. Kieruj się do więzienia… psychopato pierd***ny" – kwituje Juszkiewicz.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie