Allegro Sprzedaż 1.9.0

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Allegro Sprzedaż to oficjalna aplikacja Allegro dedykowana sprzedawcom. Pozwala w szybki sposób dodawać oferty z poziomu urządzenia mobilnego. Zapewnia także dostęp do trwających aukcji oraz tych archiwalnych.

Przy pierwszy starcie przywita nas krótki poradnik odnośnie zastosowań programu. Aby móc skorzystać z Allegro Sprzedaż należy posiadać konto w serwisie. Ekran główny przedstawia nasze aktywne aukcje. Obok znajduje się zakładka z przedmiotami sprzedanymi oraz tymi które nie znalazły nowego właściciela. Na dole ekranu znajduje się także przycisk dedykowany dodawaniu przedmiotów oraz naszemu profilowi.

Po lewej u góry odnajdziemy mechanizmy sortowania wyświetlanej treści, po prawej klasyczną wyszukiwarkę. Dodawanie nowych przedmiotów dzieli się na kilka etapów. Kolejne są aktywne dopiero po wypełnieniu poprzednich.

Interfejs aplikacji jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. Sama aplikacja działa szybko i stabilnie. Dostępna jest za darmo. Na chwilę obecną nie ma wersji dedykowanej iPadowi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Allegro Sprzedaż: szybsze wystawianie przedmiotów na iOS i Androidzie

31
12.09.2014  •  Łukasz Tkacz

Popularny serwis aukcyjny Allegro już od dawna nie jest miejscem, gdzie dokonuje się jedynie licytacji. Wprost przeciwnie, od jakiegoś czasu można by go nazwać jedną z większych „galerii sklepowych”, bo znajdziemy tam nie tylko małe firmy chcące zwiększyć swoją sprzedaż, ale i znanych producentów. Serwis postanowił pomóc osobom, które zajmują się sprzedażą za pośrednictwem Allegro. W tym celu wydał nową aplikację Allegro Sprzedaż dla Androida i iOS dedykowaną właśnie sprzedawcom. Całość pozwala w szybki sposób dodawać nowe oferty sprzedaży z poziomu urządzenia mobilnego takiego jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy