Allegro Sprzedaż Allegro Sprzedaż

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Allegro Sprzedaż to oficjalna aplikacja Allegro dedykowana sprzedawcom. Pozwala w szybki sposób dodawać oferty z poziomu urządzenia mobilnego. Zapewnia także dostęp do trwających aukcji oraz tych archiwalnych.

Przy pierwszy starcie przywita nas krótki poradnik odnośnie zastosowań programu. Aby móc skorzystać z Allegro Sprzedaż należy posiadać konto w serwisie. Ekran główny przedstawia nasze aktywne aukcje. Obok znajduje się zakładka z przedmiotami sprzedanymi oraz tymi które nie znalazły nowego właściciela. Na dole ekranu znajduje się także przycisk dedykowany dodawaniu przedmiotów oraz naszemu profilowi.

Po lewej u góry odnajdziemy mechanizmy sortowania wyświetlanej treści, po prawej klasyczną wyszukiwarkę. Dodawanie nowych przedmiotów dzieli się na kilka etapów. Kolejne są aktywne dopiero po wypełnieniu poprzednich.

Interfejs aplikacji jest bardzo intuicyjny i przejrzysty. Sama aplikacja działa szybko i stabilnie. Dostępna jest za darmo. Na chwilę obecną nie ma wersji dedykowanej iPadowi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!