r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Animatic by Inkboard 2.3.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

Animatic by Inkboard to aplikacja służąca do tworzenia animowanych kolorowanek. Program może spodobać się zwłaszcza dzieciom.

Galeria programu

Gdy uruchomimy aplikację, na ekranie głównym znajdziemy próbkę jego możliwości: animacje stworzone przy jego użyciu, które mogą też posłużyć jako inspiracja w tworzeniu własnego dzieła. Z kolei w prawym górnym rogu znajdziemy przycisk, za pomocą którego przejdziemy do ekranu tworzenia animacji.

Możemy korzystać z kilkunastu farb, kredek i flamastrów w różnych kolorach, a także ołówków. Każde pole służące do rysowania to biała kartka, na której możemy szkicować dowolne wzory, kierując się tylko własną kreatywnością. Gdy zakończymy pracę nad każdą z kartek, możemy stworzyć kolejną. Gdy stworzymy zadowalającą nas liczbę rysunków, pozostaje wybrać przycisk "Next". Wtedy wyświetli się menu, w którym określimy format zapisu pliku (wideo lub GIF) oraz szybkość animacji. Po dokonaniu wyboru, aplikacja zapyta nas, w jaki sposób chcemy udostępnić lub zapisać plik.

Program jest dostępny za darmo i wolny od reklam. Jest bardzo ciekawą propozycją dla osób, które szukają dobrego, bogatego w możliwości narzędzia do rysowania lub potrzebują aplikacji, dzięki której smartfon może stać się ciekawą zabawką dla dzieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.