Antywirus Microsoft bezpłatny także dla małych firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft Security Essentials, bezpłatne do zastosowań domowych narzędzie służące do ochrony systemu Windows przez różnego rodzaju złośliwym oprogramowaniem - wirusami, rootkitami, trojanami i spywarem - od października dostępne będzie na nowej licencji. Główną zmianą będzie zezwolenie na komercyjne wykorzystanie aplikacji.

Zmiana w licencjonowaniu pozwoli zainstalować MSE na maksymalnie dziesięciu urządzeniach firmowych. Dzięki nowej licencji Microsoft Security Essentials będzie praktycznie jedynym tej klasy bezpłatnym oprogramowaniem antywirusowym dostępnym na licencji bez wykluczenia zastosowań komercyjnych. Ograniczenie licencji do dziesięciu stanowisk oznacza, że jest to oferta kierowana głównie do małych przedsiębiorstw, niemniej w polskich realiach z pewnością będzie w stanie objąć swoim zasięgiem wyjątkowo duże grono firm. Pozostaje mieć nadzieję, że inni producenci oprogramowania antywirusowego nie pozostaną w tyle.

Microsoft Security Essentials w 32- i 64-bitowych wersjach dla Windows 7, Visty i XP pobrać można bezpłatnie z naszego działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu