AnvSoft Movie DVD Maker AnvSoft Movie DVD Maker 3.02

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnvSoft Movie DVD Maker to łatwy w obsłudze program, który służy do tworzenia filmów dla użytku domowego. Narzędzie obsługuje systemy PAL i NTSC, dyski DVD (DVD-5 i DVD-9) oraz SVCD.

Za jego pomocą zgramy nagrany film z kamery wideo bądź też poddamy obróbce wideo znajdujące się już na twardym dysku komputera. Podczas edycji film można przyciąć, usuwając zbędne fragmenty, dodać efekty przejścia, zmienić format wyświetlanego obrazu (4:3 lub 16:9), kontrast, jasność, nasycenie i skorzystać z gotowych szablonów DVD, dostosowując je wedle własnych preferencji (wprowadzając np. tytuły, miniaturki, przyciski, muzykę w tle, etc.).

AnvSoft Movie DVD Maker oferuje bardzo przydatną funkcję Variable Bit Rate (w skrócie VBR), która maksymalizuje wykorzystanie przestrzeni dyskowej na płycie, dzięki czemu nagrany film jest dostępny w najwyższej możliwej jakości. Oprócz tego AnvSoft Movie DVD Maker pozwala skonwertować DVD do wielu popularnych formatów, takich jak AVI, Divx AVI, VOB, MOV, WMV, ASF, RM oraz RMVB, a także utworzyć kopię posiadanego już nośnika DVD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!