Anvil Studio 2018.01.01

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anvil Studio to niezwykle przydatny program do tworzenia muzyki i edytowania plików audio. Aplikacja nie wyróżnia się nowoczesnym interfejsem, ale nadrabia to wygodnym i przejrzystym edytorem muzycznym, za pomocą którego możemy miksować, modyfikować oraz nagrywać dowolne dźwięki na komputerze.

Anvil Studio przeznaczony jest głównie dla doświadczonych muzyków, hobbistów oraz profesjonalnych kompozytorów. Jego obsługa nie należy do najłatwiejszych, a to wszystko za sprawą ogromnej ilości skomplikowanych opcji oraz narzędzi do modyfikowania i tworzenia muzyki. Dla mało doświadczonych użytkowników przygotowano rozbudowany i zintegrowany samouczek, który z całą pewnością pomoże przy nauce obsługi programu.

Program obsługuje dwa formaty audio – WAV i MIDI, a także różne listy odtwarzania i ogromną ilość instrumentów muzycznych. Użytkownicy mogą łączyć dźwięki w jedną całość lub dzielić je na poszczególne części. Poza tym można ustawiać balans dźwięku, wyciszać i usuwać fragmenty muzyki oraz korzystać z dynamicznego modyfikowania muzyki podczas jej odtwarzania. W ten sposób można łatwiej i szybciej eksperymentować z rytmami.

W aplikacji nie mogło zabraknąć edytora sampli i efektów dźwiękowych, różnych trybów komponowania muzyki, zaawansowanego miksera i wsparcia dla zewnętrznych urządzeń audio. Anvil Studio umożliwia nagrywanie do ośmiu ścieżek audio w tym samym czasie, a także stosowanie różnych efektów do ulepszania jakości dźwięku i muzyki. Użytkownicy mogą również rozszerzyć funkcję programu instalując dodatkowe wtyczki, które można za niewielką dopłatę zakupić na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #4 01.01.2016 00:49

@MarekVite (niezalogowany): U mnie jest stabilny pod XP. Ja też widziałem inne lepsze z różnych baśni, ale nie chciałem szpanować, to nie napisałem, że tak miałem.

Autor edytował komentarz.
  #3 06.11.2015 15:11

@yanko wojownik: Program nie jest stabilny w Win XP. W pozostałych Win, nie sprawdzałem. Gdzieś w DOBRE PROGAMY, widziałem inny, lepszy program z tej dziedziny. -))

yanko wojownik   14 #2 01.01.2015 06:59

Mały a potrafi... Specjalnie jeśli idzie o tworzenie muzy z sampli, to entuzjastą nie jestem, ale jako do wykreowania np podkładu perkusyjnego i w roli wspomagacza tworzenia, to jest w tym moc a właściwie możliwości.

slawex1983   6 #1 12.10.2013 16:45

Fajny programik. Dobrze się przy nim bawiłem jakieś dziesięć lat temu. Widzę, że wciąż jest rozwijany. Miła niespodzianka.

Autor edytował komentarz.