r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppCleaner 3.4

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów

AppCleaner to bardzo proste narzędzie, przeznaczone do usuwania z systemu programów, dodatków i widżetów, a także pozostawionych przez nie plików i ustawień.

AppCleaner może sam pobrać listę zainstalowanych programów i komponentów obecnych w systemie. W tym przypadku wystarczy wybrać z dostarczonej listy pozycje, które mają być usunięte, oznaczając kłódką te, których usunięcie będzie wymagało podania hasła i uzyskania uprawnień administratora. AppCleaner znajdzie powiązane z programami pliki i pozwoli każdy z nich osobno usunąć – w ten sposób można wyczyścić pamięć podręczną programu bądź usunąć jego ustawienia.

r   e   k   l   a   m   a

AppCleaner pozwala również przeciągnąć programy, których pliki następnie odnajdzie i usunie, na ikonę w Docku lub do swojego okna.

Wszystkie usunięte pliki wylądują w koszu. Z tego miejsca można je przywrócić lub permanentnie skasować z komputera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

macOS: jak usunąć zbędne pliki i posprzątać na Makach – poradnik

46
OPROGRAMOWANIE 18.04.2017 | Maciej Olanicki

W przypadku pulpitowego systemu operacyjnego Apple, wielu sądzi, że nie dotyczą go liczne bolączki popularniejszego Windowsa. Po części to prawda, nie można jednak powiedzieć, aby macOS oferował więcej, jeśli chodzi o ochronę przed zaśmieceniem. Tak samo, jak w przypadku Windowsa odinstalowane oprogramowanie pozostawia po sobie liczne pliki, nie brakuje także malware i adware. Oto programy, dzięki którym wszystko to zostanie usunięte. Sprzątanie: CCleaner Okazuje się, że problemy znane z Windowsa i obecne także na macOS-ie można rozwiązywać tym samym narzędziem. Swoją wersję na komputery…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.