AppGraphics AppGraphics 1.1.15

Strona główna Mac Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program

AppGraphics pozwala szybko zaprojektować grafiki potrzebne do utworzenia i promocji aplikacji, czyli logo, ikonki do użycia w niej oraz grafiki prezentujące ją w App Store. Aplikacja jest bardzo prosta, ale doskonale spełnia zadanie i pozwala szybko przygotować podstawowe piktogramy i eleganckie obrazy, pokazujące aplikację na iPhonie, iPadzie lub Macu.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne. W programie znajdziemy 174 piktogramy, przygotowane przez profesjonalnych projektantów, podzielone w 7 kategoriach. Można przygotować je w wybranym kolorze i rozmiarze potrzebnym we własnej aplikacji, w formatach PNG i JPG. Można także korzystać z własnych grafik.

Przy projektowaniu ikon programów można korzystać z 35 szablonów, a także własnych kolorów i liter w jednym z czterech krojów. Z programu można wyeksportować ikony we wszystkich wymaganych przez iOS i OS X rozmiarach. Można również importować własne projekty i eksportować w odpowiednim formacie i rozmiarach.

Na koniec można łatwo i szybko umieścić zrzuty ekranu aplikacji na grafice z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac, w wybranym kolorze i na wybranym tle. Zrzuty można przygotować pionowo lub poziomo, a także podpisać wybranym fontem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!