Ashampoo Music Studio 7: uporządkuj muzykę, bądź DJ-em i zgarnij licencję!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Aktualizacja

Klucze licencyjne do Ashampoo Music Studio 7 trafiają do użytkowników (w kolejności alfabetycznej): adamk1985, alli, Anonimito, bari4, Canaris1978, cmelak, Dimatheus, djfoxer, edelmann, ElninioPL, epdf, htc.marcin.paczkowski, lordjahu, Madiator2011, Meszuge, patryknum, rjakrower, rytwinskim, SebaKomp, Szadzio, Tadek59, Tomi915, Toscior, TrustNoOne oraz WODZU.

Szczególne podziękowania dla djfoxera, który zachwycił mongolskim hiphopem.

Muzyka w większym lub mniejszym stopniu jest częścią życia niemal każdego – dlatego też Ashampoo chce polecić oznaczone numerem 7 wydanie swojego Music Studio niemal każdemu. Choć jego podstawowym zastosowaniem jest budowanie, zarządzanie i udostępnianie swojej kolekcji muzyki, to potrafi o wiele więcej – przydać się może nawet tym, którzy muzykę chcą tworzyć. Chcecie się sami przekonać? Mamy dla Was 25 licencji do rozdania na ten ciekawy program.

Jak wspomnieliśmy, na podstawowym poziomie Ashampoo Music Studio 7 posłuży do zgrywania utworów z płyt CD i budowania z nich swoich cyfrowych kolekcji (tak, nawet w erze Spotify są tacy, którzy kupują płyty, bo np. lubią materialne nośniki). Zgrywanie utworów oznacza jednak znacznie więcej niż tylko przerzucenie wszystkich ścieżek WAV i zgranie ich do folderu jako MP3. Tutaj możemy wybrać ścieżki do zgrania, zdefiniować ustawienia jakości, ustalić schemat nazewnictwa plików i automatycznie uzupełniać tagi.

W najnowszej wersji programu dodano też obsługę formatów AAC/M4A, można więc za jego pomocą konwertować muzykę z iTunes, także do formatów bezstratnych.

Pozyskanie utworu nie będzie stanowiło problemu nawet przy zgrywaniu ścieżek na żywo – program wykrywa przerwy, dzieli pliki i nagrywa je w wybranym formacie. Użytkownik może oczywiście kontrolować czułość tego automatycznego wykrywania przerw.

Program pomoże w naprawianiu plików naszej muzycznej kolekcji – jednym kliknięciem znajdziemy pliki o błędnych rozszerzeniach czy niewłaściwych tagach, znormalizujemy poziom głośności. Możemy też przygotować okładki dla płyt, wyciągnąć ścieżki muzyczne z ulubionych klipów wideo, przygotować playlisty, a nawet składankę na następną imprezę.

Na bardziej zaawansowanym poziomie Ashampoo Music Studio 7 może posłużyć jako narzędzie dla DJ-ów (przynajmniej tych, którzy mają komputer z Windowsem). Zawiera bowiem też edytor ścieżek pozwalający je dowolnie modyfikować i miksować do trzech ścieżek jednocześnie, z pomocą inteligentnych znaczników i graficznego korektora. Możemy też dodawać efekty, przejścia i tworzyć własne miksy, a potem eksportować to wszystko na wskazane urządzenia.

Wersję testową tego ciekawego narzędzia znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Licencja kosztuje obecnie 85 zł, ale zainteresowani mogą ją u nas uzyskać za darmo. Warunki są dość proste: w komentarzu napiszcie coś o swojej ulubionej muzyce – zespole, wykonawcy, kompozytorze, utworze. Jak zachęcilibyście przyjaciela do wysłuchania tego, co Wam się podoba?

25 autorów najciekawszych komentarzy nagrodzimy licencją na Ashampoo Music Studio 7. Na wasze wpisy czekamy do najbliższej niedzieli, do godziny 23:59. Wyniki już w poniedziałek.

© dobreprogramy