Ashampoo Music Studio 2009 za darmo dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Music Studio 2009 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo Music Studio 2009 to specjalna, darmowa wersja programu przeznaczonego do ripowania CD, nagrywania, konwersji i naprawiania plików muzycznych przygotowana przez producenta specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy. Do najważniejszych opcji aplikacji zaliczyć należy funkcję kopiowania ścieżek płyty Audio CD do formatów WMA, OGG, FLAC, WMA, możliwość importu playlist w formatach M3U, PLS, ASX, P4U i WPL czy nagrywania dźwięku bezpośrednio ze źródła (mikrofon, aux itp.). Ashampoo Music Studio 2009 oferuje również zintegrowane narzędzie do tworzenia własnych okładek, którego obsługa nie powinna sprawić nikomu problemów. Co istotne, producent na potrzeby czytelników vortalu dobreprogramy przygotował spolonizowaną wersję programu.

Rynkowa cena programu to ponad 85 złotych, ale dla naszych czytelników producent oferuje go za darmo - wystarczy zarejestrować się w trakcie instalacji. Ashampoo Music Studio 2009 3.5 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia-> Obróbka i konwersja audio.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, programu Photo Commander do katalogowania i obróbki zdjęć, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji systemu Windows WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.


Aktualizacja, 07.08.2009, 18:50

Wygląda na to, że producent zmaga się z problemami z dostępem do witryny umożliwiającej wygenerowanie klucza rejestracyjnego - wizyta na stronie kończy się błędem 404. Skontaktowaliśmy się z firmą Ashampoo i czekamy na wyjaśnienia - z pewnością jednak problemy są przejściowe. Przepraszamy za to zamieszanie i jednocześnie przypominamy, że od daty instalacji bez podania klucza możliwe jest korzystanie z programu przez 10 dni.


Aktualizacja, 08.08.2009, 17:10

Problem po stronie Ashampoo został już rozwiązany - strona rejestracyjna wyświetla się poprawnie.

© dobreprogramy