Ashampoo UnInstaller 7: wygraj licencję na totalne sprzątanie Windowsa

Strona główna Aktualności

O autorze

Aktualizacja

Licencje na Ashampoo UnInstaller 7 trafią do użytkowników: Tomi915, ludendorf, Meszuge, Zero Ghost, Soren, kamiloxf, izok1980, wesoly82, @GUTEK@, adamk1985, xaver, maliszep, ElninioPL, januszek, pasniczek, krzyshtof, Carson, mielonka, Luki80a, luckdarwersb, ntoskrnl, lel21, Panpawel, dmag, nagelfar, Bladius2018, TacssoComa, adrosx, Mangas i krystyna75.

Serdecznie gratulujemy!

Wydawać by się mogło, że odinstalowywanie oprogramowania to coś, co powinno pozostać w gestii systemu operacyjnego. Niestety jednak w Windowsie efekty systemowej deinstalacji były zawsze problematyczne, a to doprowadziło do powstania znacznie lepszych deinstalatorów firm trzecich. Jednym z nich jest Ashampoo UnInstaller, który właśnie doczekał się wydania wersji 7. Dzięki technologii głębokiego skanowania, nowym metodom filtrowania i radzeniu sobie z efektami zagnieżdżonych instalacji, pozwala szybko odśmiecić Windowsa. Program jest płatny, ale w ten weekend możecie zdobyć u nas na niego licencję całkiem za darmo.

Przejrzysty, dopasowany do wzornictwa Windowsa 10 interfejs użytkownika pozwala szybko przejść do usunięcia niechcianego oprogramowania, a szybki silnik deinstalatora wykona te operacje nawet czterokrotnie szybciej niż w wersji poprzedniej programu.

Co szczególnie ważne, Ashampoo UnInstaller 7 radzi sobie nie tylko z deinstalacją klasycznych aplikacji Windowsa – potrafi usunąć też bez śladu niechciane dodatki do przeglądarek (w tym paski narzędziowe i wtyczki), aplikacje uniwersalne (UWP) oraz oprogramowanie wprowadzone do systemu podczas nienadzorowanych instalacji. Porównując stany przed i po instalacji, jest w stanie wykryć działania nawet zagnieżdżonych instalatorów.

Funkcje deinstalacji to nie wszystko. Program oferuje też przydatne moduły do usuwania niepotrzebnych plików, optymalizacji rejestru, zarządzania rozruchem, usługami i skojarzeniami plików. Potrafi też zarządzać kopiami bezpieczeństwa i przywracać przypadkowo skasowane pliki, a wszystkie wprowadzone w systemie zmiany ujawnia w podsumowaniu.

Ashampoo UnInstaller 7 działa nie tylko na Windows 7, 8.1 i 10, ale też na niewspieranych już XP i Vista. Producent sprzedaje obecnie licencję w promocyjnej cenie 19,99 euro (normalnie 39,99 euro), która działa z wersją trial, dostępną u nas w bazie oprogramowania.

Teraz jednak możecie dostać licencję na niego całkiem za darmo. W tym celu należy wziąć udział w konkursie. Oto jego warunki:

  • Konkurs dostępny jest dla wszystkich zalogowanych Czytelników portalu dobreprogramy.pl.
  • Aby wziąć w nim udział, należy skomentować niniejszy tekst, a w komentarzu napisać, co najbardziej chciałoby się usunąć ze swojego systemu operacyjnego.
  • Autorzy 30 najciekawszych wpisów otrzymają po licencji na Ashampoo UnInstaller 7.
  • Na wpisy czekamy do godziny 23:59 w niedzielę, 26 listopada 2017 roku.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
s