r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ashampoo WinOptimizer 2012 za darmo dla czytelników

Strona główna Aktualności

Po raz kolejny nasi czytelnicy mogą otrzymać za darmo program firmy Ashampoo. Tym razem do zdobycia są licencje na popularne narzędzie do optymalizacji systemu Windows, czyszczenia dysku i testowania wydajności komputera — Ashampoo WinOptimizer 2012.

Program umożliwia oczyszczenie i usunięcie zbędnych plików w całym systemie operacyjnym jednym kliknięciem myszki. Oprócz tego posiada narzędzia do usuwania pozostałości po zainstalowanych aplikacjach, oczyszczania katalogu tymczasowego, usuwanie starych raportów o błędach, plików dziennika i zrzutów pamięci. Optymalizuje i naprawia rejestr systemowy oraz defragmentuje poszczególne partycje na dysku twardym.

Dodatkowo WinOptimizer usuwa pozostałości po przeglądarkach internetowych i pozwala na zarządzanie wszystkimi usługami systemowymi, aplikacjami uruchamianymi przy starcie systemu oraz aktywnymi procesami. Znajdziemy w nim wbudowaną funkcję Internet Tuner, która służy do optymalizacji połączenia internetowego i wbudowane moduły do przeprowadzania dogłębnej analizy i wyświetlania najważniejszych informacji o zainstalowanym systemie i wszystkich podzespołach w komputerze. Poza tym oferuje możliwość przeprowadzenia dokładnego testu wydajnościowego, w którym sprawdzimy wydajność poszczególnych komponentów. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi do definitywnego usuwania danych z dysku twardego, dzielenia plików na części lub łączenia ich w jedną całość, a także szyfrowania danych przy użyciu hasła. Ashampoo WinOptimizer został wyposażony też w narzędzia do modyfikowania systemu Windows, za pomocą których możemy zmienić ustawienia Eksploratora Windows, wyłączyć lub włączyć funkcje w panelu sterowania lub dokonać drobnych zmian w samym wyglądzie systemu.

r   e   k   l   a   m   a

Specjalnie przygotowaną dla naszych Czytelników wersję Ashampoo WinOptimizera można pobrać z naszego portalu. Klucz aktywujący do pełnej wersji programu zostanie wysłany po zarejestrowaniu się w serwisie Ashampoo. O szczegółach można przeczytać podczas instalacji.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.