Astroburn Pro 4.0.0.234

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Astroburn Pro to proste w obsłudze narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje wspomagające nagrywanie i tworzenie kompilacji na płytach.

Przy użyciu tego oprogramowania możemy nagrać własne dane znajdujące się dysku twardym, a także je zabezpieczyć specjalnym hasłem. Oprócz tego użytkownicy mogą tworzyć obrazy oryginalnych płyt i następnie je zapisywać na nośniku danych. Podczas nagrywania lub zgrywania danych wybieramy domyślny napęd optyczny i plik docelowy, ustalamy prędkość zapisu/odczytu oraz ewentualnie zaznaczamy format obrazu ISO, MDX lub MDS/MDF.

Program Astroburn Pro umożliwia również tworzenie płyty Audio CD, pozwalające na słuchanie muzyki w różnych odtwarzaczach lub w wieży WiFi. Posiada też narzędzie do usuwania całej zawartości danych znajdujących się na płytach wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW). Warto również wspomnieć o dwóch różnych trybach widoku – klasycznym i nowoczesnym. Tryby te różnią się jedynie wyglądem interfejsu użytkownika i rozmieszczeniem poszczególnych funkcji oraz narzędzi do nagrywania i tworzenia płyt.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala jedynie na 20 dni darmowego testowania.
  • Podczas instalacji aplikacji należy zaznaczyć licencje testową, która uruchomi jej próbną wersję.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 11.01.2016 13:20

@fd (niezalogowany): Tak czy inaczej program nie jest wart swej ceny. Oferowane funkcje nie są obligatoryjne z gamą jego możliwości.

Docent REDAKCJA  15 #2 13.06.2014 14:42

@fd (niezalogowany): Jak klikniesz "Nie zgadzam się" to gazeta.pl nie zostanie ustawiona jako strona startowa. Co więcej, klikając podczas pobierania w przycisk Linki bezpośrednie (po prawej stronie, obok gwiazdek z ocenami) w ogóle nie będziesz korzystać z asystenta pobierania. Podobnie stanie się po zalogowaniu, asystent jest wówczas całkowicie wyłączany.

Autor edytował komentarz.
  #1 11.06.2014 21:17

Kolejny z rzędu (chyba 5-y)program, który można zainstalować dopiero jak zgodzisz się na....ustawienie strony gazeta.pl jak strony startowej w przeglądarce...sic!