Asystent aktualizacji do systemu Windows 10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 to oficjalne narzędzie Microsoftu, pozwalające uzyskać najnowszą, najbardziej aktualną wersję systemu Windows 10, zanim jeszcze zostanie ona skierowana na serwery Windows Update.

Narzędzie jest trywialnie proste w obsłudze: wykrywa zainstalowany build Windowsa 10 i oferuje możliwość jego zaktualizowania po kliknięciu przycisku Aktualizuj teraz. Po sprawdzeniu dostępnych zasobów sprzętowych (jeśli okażą się one wystarczające), aktualizacja rozpoczyna się po 10 sekundach, lub po kliknięciu przycisku Dalej

Aktualizację można przerwać w każdej chwili klikając link Anuluj aktualizację.

Uwaga: już od 5 kwietnia 2017 za pomocą tego narzędzia będzie można uzyskać Windows 10 Creators Update.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie ma
Aktualizacje za pomocą asystenta rozwaliła mi system.
ocena użytkownika

http://prntscr.com/et2fco

Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało po 11 kwietnia. Na dzień dzisiejszy , aktualizacja z poziomu Asystenta doprowadziła do tego iż system jest "ślepy". Nic nie widać, nic nie ma , zero opisów jak na ss wyżej. Nie widać nawet w przeglądarkach wpisywanego / wyświetlanego adresu strony.

Nie wiem czy to błąd aktualizacji czy też czegoś jeszcze brakuje.

Na czacie pomocy systemu usłyszałem iż mój sprzęt nie jest kompatybilny z systemem win 10 ... :) Największa bzdura na świecie. Chyba że mimo możliwości aktualizacji nie jest jeszcze ona kompletna.

Na chwilę obecną odradzam aktualizowania systemu. Lepiej poczekać na oficjalne kanały po 11 kwietnia.

06.04.2017 10:49 | Recenzja do wersji
Dobry program
brak
ocena użytkownika

Nie używajcie nowszego asystenta. To jest Insider Preview (ten asystent, Windows jest już RTM) i może wam napsuć komputer. Czekajcie, aż Microsoft zaktualizuje asystenta.

05.04.2017 15:59 | Recenzja do wersji