Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 Asystent aktualizacji do systemu Windows 10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Asystent aktualizacji do systemu Windows 10 to oficjalne narzędzie Microsoftu, pozwalające uzyskać najnowszą, najbardziej aktualną wersję systemu Windows 10, zanim jeszcze zostanie ona skierowana na serwery Windows Update.

Narzędzie jest trywialnie proste w obsłudze: wykrywa zainstalowany build Windowsa 10 i oferuje możliwość jego zaktualizowania po kliknięciu przycisku Aktualizuj teraz. Po sprawdzeniu dostępnych zasobów sprzętowych (jeśli okażą się one wystarczające), aktualizacja rozpoczyna się po 10 sekundach, lub po kliknięciu przycisku Dalej

Aktualizację można przerwać w każdej chwili klikając link Anuluj aktualizację.

Uwaga: od listopada 2019 roku za pomocą tego narzędzia można uzyskać Windows 10 November 2019 Update (Windows 10 19H2).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie ma
Aktualizacje za pomocą asystenta rozwaliła mi system.
ocena użytkownika
06.04.2017 10:49

http://prntscr.com/et2fco

Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało po 11 kwietnia. Na dzień dzisiejszy , aktualizacja z poziomu Asystenta doprowadziła do tego iż system jest "ślepy". Nic nie widać, nic nie ma , zero opisów jak na ss wyżej. Nie widać nawet w przeglądarkach wpisywanego / wyświetlanego adresu strony.

Nie wiem czy to błąd aktualizacji czy też czegoś jeszcze brakuje.

Na czacie pomocy systemu usłyszałem iż mój sprzęt nie jest kompatybilny z systemem win 10 ... :) Największa bzdura na świecie. Chyba że mimo możliwości aktualizacji nie jest jeszcze ona kompletna.

Na chwilę obecną odradzam aktualizowania systemu. Lepiej poczekać na oficjalne kanały po 11 kwietnia.

Dobry program
brak
ocena użytkownika
05.04.2017 15:59

Nie używajcie nowszego asystenta. To jest Insider Preview (ten asystent, Windows jest już RTM) i może wam napsuć komputer. Czekajcie, aż Microsoft zaktualizuje asystenta.