r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Atlas Web Browser 2.0.1.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Atlas Web Browser to przeglądarka internetowa, która przenosi szereg funkcji dostępnych w desktopowych aplikacjach na Androida. Jest to lekki i wygodny w użyciu program, która może konkurować z najpopularniejszymi konkurentami dostępnymi w Sklepie Google Play.

Przeglądarkę wyposażono w filtry EasyList oraz EasyPrivacy, przez co użytkownicy aplikacji mogą czuć się bezpieczniej w sieci. Oprócz ustawień odpowiadających za prywatność aplikacja oferuje tak unikalne funkcje jak używanie trybu dwuwidokowego. Użytkownicy mają możliwość przeglądania dwóch stron internetowych w tym samym czasie. Każda z przeglądanych stron może posiadać zapisane ustawienia dotyczące preferowanego trybu, wielkości czcionki, wyłączenia obrazków itp. Aplikacja stworzona została w oparciu o Material Design, dzięki czemu jest kompatybilna z nowymi wytycznymi Google'a.

Aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej. Nie jest to jednak duży problem, gdyż aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Atlas Web Browser dostępny jest w wersji beta. Autor udostępnił wszystkie dostępne funkcje za darmo do momentu przejścia na wersję stabilną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Atlas Web Browser – przeglądarka internetowa na Androida warta wypróbowania

19
01.08.2014  •  Tomek Kondrat

W przeciwieństwie do komputerów osobistych liczba liczących się przeglądarek na Androida jest bardzo duża. Chrome, Firefox, Opera czy Dolphin Browser to tylko niektóre z pozycji, które znajdują uznanie w oczach entuzjastów systemu Google. Do grona przeglądarek godnych zainteresowania zaliczyć można Atlas Web Browser, która niedawno trafiła do Sklepu Google Play. Przeglądarka Atlas została stworzona przez użytkownika XDA o nicku tliebeck i jako jedna z pierwszych aplikacji tego typu wykorzystuje Material Design. Atlas Web Browser powinno zainteresować przeciwników reklam, gdyż autor…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 15.01.2015 23:57
  #5 25.09.2014 19:11

Zanosi się na to, że to już nie wersja beta – to słowo znikło już z nazwy w oficjalnym sklepie Google Play…

Autor edytował komentarz.
  #4 30.08.2014 16:21
  #3 11.08.2014 21:57
  #2 11.08.2014 21:54
  #1 01.08.2014 22:11

starsza wersja jakby beta testy się skończyły http://apk.apkios.net/files/Atlas-Web-Browser-0.79_apkone.com.apk

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.