r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Free Mac Security 13.2

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Avast Mac Security to program zabezpieczający użytkowników Maców przed zagrożeniami, które czyhają w sieci. Program nastawiony jest nie tylko na ochronę przed szkodliwymi plikami, ale też przed atakami nastawionymi na wykradanie wrażliwych danych oraz informacji o płatnościach.

Avast Mac Security działa w tle i monitoruje pliki otwierane z dysku oraz pobierane podczas poruszania się po Internecie. Ponadto program pozwala przeskanować na życzenie dysk lokalny i podłączone do komputera nośniki zewnętrzne. Zarażone pliki zostaną automatycznie przeniesione do zabezpieczonego folderu (kwarantanna). Jeśli pojawi się zagrożenie, jak potencjalnie niechciany program lub szkodliwa wiadomość w skrzynce pocztowej, program powiadomi o tym wyświetlając informację w wybranym miejscu ekranu. Program ma do dyspozycji ogromną bazę zagrożeń, którą aktualizuje automatycznie.

r   e   k   l   a   m   a

Przy ochronie przed zagrożeniami na odwiedzanych stronach pomaga rozszerzenie do popularnych przeglądarek. Z jego pomocą można szybko wyłączyć systemy śledzące nasze poczynania w Sieci, wyłączyć uciążliwe elementy społecznościowe na stronach oraz sprawdzić reputację strony. Można także samodzielnie ocenić stronę, co pomoże innym użytkownikom. Ponadto wtyczka ochroni przed odwiedzaniem witryn podszywających się pod znane strony, na przykład w celu wyłudzenia pieniędzy, przez korektę adresów.

Razem z Avast Mac Security na Macu zainstalowana zostanie 7-dniowa wersja próbna klienta VPN Avast Secure Line VPN oraz rozszerzenia dla przeglądarek. Z poziomu konta Avast można także zainstalować Avast Mobile Security & Antivirus na swoich urządzeniach z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
moongoose   6 #3 04.07.2016 20:03

@sa (niezalogowany):

Nie - ale dodatkowy "strażnik" się przyda. Pozdrawiam

Autor edytował komentarz w dniu: 04.07.2016 20:05
  #2 03.07.2016 19:00

@moongoose: Znalazłeś kiedykolwiek wirusa na Macu?

moongoose   6 #1 24.05.2016 20:46

Używam go swoim IMacu - nie obciąża systemu i spełnia swoje zadanie. Bazy aktualizują się bezproblemowo. Jestem zadowolony z jego działania.
Pozdrawiam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.