Avast Free Mac Security Avast Free Mac Security 13.4

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program

Avast Mac Security to program zabezpieczający użytkowników Maców przed zagrożeniami, które czyhają w sieci. Program nastawiony jest nie tylko na ochronę przed szkodliwymi plikami, ale też przed atakami nastawionymi na wykradanie wrażliwych danych oraz informacji o płatnościach.

Avast Mac Security działa w tle i monitoruje pliki otwierane z dysku oraz pobierane podczas poruszania się po Internecie. Ponadto program pozwala przeskanować na życzenie dysk lokalny i podłączone do komputera nośniki zewnętrzne. Zarażone pliki zostaną automatycznie przeniesione do zabezpieczonego folderu (kwarantanna). Jeśli pojawi się zagrożenie, jak potencjalnie niechciany program lub szkodliwa wiadomość w skrzynce pocztowej, program powiadomi o tym wyświetlając informację w wybranym miejscu ekranu. Program ma do dyspozycji ogromną bazę zagrożeń, którą aktualizuje automatycznie.

Przy ochronie przed zagrożeniami na odwiedzanych stronach pomaga rozszerzenie do popularnych przeglądarek. Z jego pomocą można szybko wyłączyć systemy śledzące nasze poczynania w Sieci, wyłączyć uciążliwe elementy społecznościowe na stronach oraz sprawdzić reputację strony. Można także samodzielnie ocenić stronę, co pomoże innym użytkownikom. Ponadto wtyczka ochroni przed odwiedzaniem witryn podszywających się pod znane strony, na przykład w celu wyłudzenia pieniędzy, przez korektę adresów.

Razem z Avast Mac Security na Macu zainstalowana zostanie 7-dniowa wersja próbna klienta VPN Avast Secure Line VPN oraz rozszerzenia dla przeglądarek. Z poziomu konta Avast można także zainstalować Avast Mobile Security & Antivirus na swoich urządzeniach z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!