Avast Ultimate Avast Ultimate 2020

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Avast ultimate to pakiet zawierający cztery produkty Avasta niezbędne do zapewnienia kompleksowej ochrony komputera i prywatności. Pakiet zapewnia ochronę przed malware i ransomware, zapobiega śledzeniu, chroni prywatne dane, dostarcza łatwe zarządzanie hasłami i zawiera zaawansowane narzędzia do czyszczenia i przyspieszania systemu.

W skład pakietu wchodzą:

Avast Premier – najbardziej rozbudowany program antywirusowy w portfolio Avasta. Zapewnia ochronę przed wirusami, ransomware, spyware, chroni hasła i domową sieć Wi-Fi.

SecureLine VPN – bezpieczny VPN, pozwalający ukryć ruch sieciowy przed podsłuchem i atakami, mającymi na celu wyłudzenie lub wykradanie danych.

Cleanup Premium – najbardziej rozbudowana wersja programu do dbania o kondycję systemu Windows. Aplikacja pozwala w kilka minut znacznie przyspieszyć uruchamianie się komputera i usunąć zbędne programy (bloatware).

Passwords Premium – rozbudowany menedżer haseł, mający możliwość automatycznego wypełniania formularzy i synchronizujący dane z urządzeniami mobilnymi.

Pakiet programów jest dostępny w modelu abonamentowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!