Avira Free Antivirus 3.7.3.13

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program

Avira Free Antivirus to program zabezpieczający, który ochroni Maki przed zagrożeniami skierowanymi w ich kierunku, jak również zapobiega przekazywaniu dalej zagrożeń zaprojektowanych dla systemu Windows przez pocztę elektroniczną i wymienne dyski. Dodatkowo program jest estetyczny i świetnie prezentuje się na ekranie Maka.

Avira Free Antivirus skutecznie chroni przed zagrożeniami z Sieci, jak wirusy, konie trojańskie, złośliwe programy szpiegujące i niechciane dodatki wyświetlające reklamy. Program może skanować zawartość dysku na życzenie lub w czasie rzeczywistym.

Działające w tle systemy ochronne monitorują wszystkie zapisywane i otwierane pliki, a w ustawieniach można wybrać, jakie pliki mają być skanowane. Można także zaplanować skanowania w tygodniowym harmonogramie. Avira Free Antivirus jest jednym z tych programów, które można skonfigurować, a potem o nich zapomnieć. Pomaga w tym system automatycznych aktualizacji i możliwość konfiguracji powiadomień.

Na tle innych programów chroniących Maki Avira Free Antivirus wyróżnia się nie tylko estetycznym interfejsem, ale także wysoką skutecznością przy wykrywaniu szkodliwego oprogramowania. Jest ona efektem rozbudowanej i często aktualizowanej bazy sygnatur zagrożeń. Potencjalnie niebezpieczne pliki są zabezpieczane i poddawane kwarantannie, co zapobiega rozpowszechnianiu się infekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ROYTER3511   6 #1 19.10.2017 20:54

Avira w wersji 3.9.1.29 jest już w języku PL.
Jak na razie podczas pierwszego pełnego skanu nie czuję jakiegoś zmulenia.
Zakupiłem wersje Pro.
Pozdro.
EDIT>
Teraz jest promocja na wersje PRO na 5 stanowisk/urządzeń ( Windows,MacOSx,Android,iOS ) 50%i wychodzi ok 60zł na 1 rok,ok 88zł na 2 lata i ok 117 na 3 lata( normalnie kosztuje 117 zł na rok) Ok bo zależnie od kursu waluty.
na stronie.
https://www.avira.com/en/avpro-os-tss-50-123?x-c-channel=SEM&x-a-source=Medi...

Autor edytował komentarz w dniu: 25.10.2017 14:25