r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avira Free Antivirus 3.7.3.13

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Avira Free Antivirus to program zabezpieczający, który ochroni Maki przed zagrożeniami skierowanymi w ich kierunku, jak również zapobiega przekazywaniu dalej zagrożeń zaprojektowanych dla systemu Windows przez pocztę elektroniczną i wymienne dyski. Dodatkowo program jest estetyczny i świetnie prezentuje się na ekranie Maka.

Galeria programu

Avira Free Antivirus skutecznie chroni przed zagrożeniami z Sieci, jak wirusy, konie trojańskie, złośliwe programy szpiegujące i niechciane dodatki wyświetlające reklamy. Program może skanować zawartość dysku na życzenie lub w czasie rzeczywistym.

Działające w tle systemy ochronne monitorują wszystkie zapisywane i otwierane pliki, a w ustawieniach można wybrać, jakie pliki mają być skanowane. Można także zaplanować skanowania w tygodniowym harmonogramie. Avira Free Antivirus jest jednym z tych programów, które można skonfigurować, a potem o nich zapomnieć. Pomaga w tym system automatycznych aktualizacji i możliwość konfiguracji powiadomień.

Na tle innych programów chroniących Maki Avira Free Antivirus wyróżnia się nie tylko estetycznym interfejsem, ale także wysoką skutecznością przy wykrywaniu szkodliwego oprogramowania. Jest ona efektem rozbudowanej i często aktualizowanej bazy sygnatur zagrożeń. Potencjalnie niebezpieczne pliki są zabezpieczane i poddawane kwarantannie, co zapobiega rozpowszechnianiu się infekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.