r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avira Mobile Security 3.1.4

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Programy antykradzieżowe

Avira Mobile Security to narzędzie ułatwiające odzyskanie zgubionego lub skradzionego telefonu oraz informujące o niebezpieczeństwie przechwycenia poczty.

W ramach jednego darmowego konta system Aviry można chronić do 5 urządzeń mobilnych. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych usług, położenie smartfonu możemy zobaczyć na mapie. Smartfon można znaleźć także uruchamiając sygnał dźwiękowy z poziomu programu Avira Dashboard.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto Avira Mobile Security skanuje książkę adresową, zapisaną na urządzeniu, i informuje, czy są dostępne informacje o przejęciu lub wycieku danych z każdego adresu e-mail. Z poziomu aplikacji można powiadomić znajomych i tym fakcie.

Ponadto aplikacja podaje podstawowe informacje o urządzeniu, jak zajęta pamięć, wolne miejsce na dane użytkownika czy aktualizacje. Można też uzyskać stąd dostęp do społeczności Avira Answers, gdzie pojawiają się odpowiedzi na często zadawane pytania techniczne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.