r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Awasu Personal Edition 3.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Awasu Personal Edition to osobisty czytnik kanałów RSS, przeznaczony dla użytkowników domowych. Dzięki niemu będziemy na bieżąco z informacjami z dziesiątek, a nawet setek i tysięcy kanałów i źródeł informacji.

Program posiada bogate opcje związane z dodawaniem i zarządzaniem wybranymi kanałami RSS. Podczas dodawania nowego źródła możemy zadecydować o wielu parametrach, w tym o częstotliwości odświeżania, czy też hooki (małe programy reagujące na przykład na nową zawartość w danym kanale RSS). Pomimo, że część funkcji jest zarezerwowana dla płatnych edycji programu, to Personal Edition i tak może pochwalić się naprawdę sporymi możliwościami. Oczywiście wśród tychże opcji nie zabrakło możliwości dodania kanałów do ulubionych, wybór kilku układów okna programu, czy też wbudowanej wyszukiwarki.

r   e   k   l   a   m   a

Mnogość opcji może wręcz przerazić nowych użytkowników, ale Awasu Personal Edition bez problemu działa tuż po instalacji, można np. bez problemu dodać kilka źródeł RSS do czytnika i zacząć użytkowanie. Osoby bardziej zaawansowane i posiadające konkretne oczekiwania względem czytnika mogą zaś szybko skonfigurować program pod siebie. Twórcy zdecydowanie nie przesadzili określając swój program mianem "innowacyjnego czytnika RSS".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.