Awasu Personal Edition Awasu Personal Edition 3.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Awasu Personal Edition to osobisty czytnik kanałów RSS, przeznaczony dla użytkowników domowych. Dzięki niemu będziemy na bieżąco z informacjami z dziesiątek, a nawet setek i tysięcy kanałów i źródeł informacji.

Program posiada bogate opcje związane z dodawaniem i zarządzaniem wybranymi kanałami RSS. Podczas dodawania nowego źródła możemy zadecydować o wielu parametrach, w tym o częstotliwości odświeżania, czy też hooki (małe programy reagujące na przykład na nową zawartość w danym kanale RSS). Pomimo, że część funkcji jest zarezerwowana dla płatnych edycji programu, to Personal Edition i tak może pochwalić się naprawdę sporymi możliwościami. Oczywiście wśród tychże opcji nie zabrakło możliwości dodania kanałów do ulubionych, wybór kilku układów okna programu, czy też wbudowanej wyszukiwarki.

Mnogość opcji może wręcz przerazić nowych użytkowników, ale Awasu Personal Edition bez problemu działa tuż po instalacji, można np. bez problemu dodać kilka źródeł RSS do czytnika i zacząć użytkowanie. Osoby bardziej zaawansowane i posiadające konkretne oczekiwania względem czytnika mogą zaś szybko skonfigurować program pod siebie. Twórcy zdecydowanie nie przesadzili określając swój program mianem "innowacyjnego czytnika RSS".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!