Bank Millennium Bank Millennium wersja 4.50.0

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja mobilna Banku Millenium pozwala wygodnie zarządzać finansami osobistymi – kontami, kartami, lokatami, pożyczkami, ubezpieczeniami i ma sporo funkcji dodatkowych, jak programy lojalnościowe, integracja z Appe Watch i autoryzacja 3D Touch.

Aplikacja pozwala prowadzić rachunki, przeglądać historię i szczegóły operacji, zlecać przelewy (także na numer telefonu, e-mail, kody QR, do ZUS-u i podatkowe), definiować zlecenia stałe i odbiorców i wysyłać przelewy zwrotne. Ponadto można w niej kupować doładowania telefonów i bilety komunikacji miejskiej, a także płacić za parking w niektórych miastach.

Bank Millenium pozwala także na pełną obsługę kart, a więc przeglądanie historii, spłata zadłużeń, aktywacje, blokowanie, ziana kodu PIN, przelewy z kart oraz zasilanie kart przedpłaconych. Ponadto można w niej łatwo zakładać i zrywać lokaty, zaciągać pożyczki i przeglądać harmonogram ich spłat.

Nie zabrakło płatności mobilnych BLIK i wypłat z bankomatów kodem. Ponadto aplikacja podaje sporo przydatnych informacji, jak lokalizacje banków w pobliżu i kursy walut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!