reklama

Będzie Office dla Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Wszystko wskazuje na to, że Office dla Androida będzie. Dla iPhone'a i iPada też będzie. Serwisowi The Verge udało się dotrzeć do informacji, że Office dla urządzeń mobilnych niefirmowanych przez Microsoft jest w przygotowaniu i powinien ukazać się naszym oczom w pierwszej połowie przyszłego roku, najprawdopodobniej w marcu dla iOS (potwierdził to czeski oddział Microsoftu) i w maju dla Androida.

Office dla Androida i iOS w wersji podstawowej ma być darmową przeglądarką dokumentów. Podobnie jak istniejące już aplikacje OneNote i SkyDrive, będą wymagać konta w usługach Microsoftu, nawet w wersji darmowej. Możliwość edycji dokumentów zapisanych w Wordzie, PowerPoincie i Excelu można będzie dodać poprzez kupno subskrypcji Office 365.

Jeśli wierzyć informacjom podanym przez The Verge, użytkownicy iOS będą mogli wykupić subskrypcję z poziomu aplikacji, będzie można również kupić kod odblokowujący możliwości edycji. Oczywiście nie można spodziewać się tu fajerwerków — aplikacja na telefon pełnowymiarowego pakietu nie zastąpi.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić