r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Belkin kupuje od Cisco markę Linksys

Strona główna Aktualności

Cisco rezygnuje z dalszych działań w temacie sieci domowych — dział odpowiedzialny za produkty z tej kategorii odkupi od firmy Belkin. Pod jego skrzydła trafią cenne rozwiązania technologiczne, linia urządzeń Linksys, a także naturalnie pracownicy. Belkin zapewni dalszą gwarancję na dotychczasowe produkty Cisco. Chwali się, że kiedy transakcja dojdzie do skutku, będzie miał już 30 procent udziału w rynku małych sieci biznesowych i domowych.

Firma Cisco nabyła Linksys Group w 2003 roku za 500 milionów dolarów. Już wtedy analitycy głowili się nad sensownością poszerzania w ten sposób oferty z myślą o klientach indywidualnych. Nie wiadomo ile za wszystko zapłaci Belkin, lecz zapewne dużo mniej — więc ma się z czego cieszyć. Przejęcie Linksysa i połączenie [...] wspólnej wiedzy i innowacji postawi nas na dogodnej pozycji, by sprostać potrzebom współczesnego szybkiego postępu technologicznego — mówi szef Belkina Chet Pipkin. Transakcja zostanie sfinalizowana do końca marca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.