Bento 1.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bento to eksperymentalna przeglądarka mobilna, opracowana przez naukowców z Carnegie Mellon University. Sprawdza ona nowy sposób przeglądania stron.

Bento zakłada, że przeglądając Internet poszukujemy pewnych informacji i stara się je uporządkować w ramach pewnego kontekstu. W ramach jednej przestrzeni można zapisywać nowe wyszukiwania i konkretne strony, można też przejść do strony podając adres bezpośrednio. Warto przy tym pamiętać, że Bento w ogóle nie radzi sobie z desktopowymi wersjami stron.

Odwiedzone i przeczytane strony Bento oznacza kolorami, dzięki czemu są widoczne zarówno w widoku grupy, jak i na liście wyników wyszukiwania. Nieadekwatne wyniki można usuwać ręcznie z listy. na tej podstawie Bento będzie uczyć się dostarczać nam lepsze odpowiedzi. Na odwiedzonych stronach można podświetlać potrzebne informacje (wirtualny zakreślacz).

Projekty można edytować i udostępniać innym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pionner   12 #1 12.05.2018 13:29

Program traktuje użytkownika jak debila. "Tu jest pasek adresu", "tu jest coś tam innego". Nie lubię być prowadzony za rękę, wolę sam sobie pogrzebać i dojść jak coś działa. A jeżeli nie byłbym w stanie rozkminić przeglądarki internetowej, to raczej nie jest dobry design...