r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bike Repair Free 6.3.4

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Bike Repair Free to darmowa wersja aplikacji zawierającej instrukcje podstawowych napraw i zabiegów konserwacyjnych roweru, a także sporo przydatnych porad. Instrukcje zostały opatrzone zdjęciami, dzięki czemu można łatwo przejść przez cały proces wymiany części czy regulacji. Niestety aplikacja nie jest dostępna po polsku.

W aplikacji znajduje się 58 instrukcji, z czego w darmowej wersji mamy dostęp do 9. Ponadto znajduje się tu 95 porad (w darmowej wersji 17), łącznie z podpowiedziami jak się ubrać i jak zadbać o zdrowie, najświeższe wiadomości ze świata rowerowego, a także dzienniczek napraw i wydatków przeznaczonych na rowery (w darmowej wersji można prowadzić dziennik dla jednego roweru). Nie zabrakło słowniczka podstawowych pojęć z ilustracjami i wysokiej jakości zdjęć.

Pełna wersja aplikacji kosztuje niecałe 12 złotych. Listę napraw i porad można znaleźć na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
03.03.2016  •  Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.