BlaBlaCar

Strona główna Android Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

BlaBlaCar to aplikacja towarzysząca francuskiemu serwisowi społecznościowemu o tej samej nazwie (blablacar.pl). Usługa umożliwia tak zwany carpooling, czyli wspólne podróżowanie i dzielenie kosztów przez znajdowanie kierowców i pasażerów zmierzających w tym samym kierunku.

Po uprzednim logowaniu, czy to z wykorzystaniem danych serwisu, czy za pomocą konta na Facebooku, zakończonym potwierdzeniem numeru telefonu, można od razu przystąpić do planowania podróży. Do wyboru są takie opcje, jak oczywiście punkt początkowy i końcowy podróży, dokładny termin, bagaż, ewentualna podróż powrotna, zgoda na objazd, który może przedłużyć podróż, a także maksymalna kwota, za jaką skłonni jesteśmy skorzystać ze wspólnego przejazdu.

Kierowcy zaś mogą, poza wyszukiwaniem pasażerów, skorzystać z możliwości pochwalenia się swoim autem. Znalazło się miejsce dla informacji nie tylko o modelu i marce, ale także komforcie podróży i liczbie miejsc. Twórcy usługi zapewniają, że warto dodać swoje zdjęcie, aby szybko odnaleźć resztę ekipy, z którą planujemy podróż. Ponadto, w aplikacji możemy przeglądać dostępne propozycje podróży lub zamieścić własne „ogłoszenie” i skonfigurować dla niego powiadomienie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pięć aplikacji, z którymi zamówisz taksówkę bez dzwonienia

17
31.12.2015  •  Anna Rymsza

Charakter dzisiejszego wieczoru sugeruje, że wielu z Was będzie wracać do domu późno. Prowadzenie samochodu jest niewskazane, autobus nocny bywa nieciekawy, pozostaje więc skorzystać z usług taksówek. Oto kilka aplikacji, które warto mieć przed wyjściem do miasta. iTaxi iTaxi to prawdopodobnie największa obecnie platforma do zamawiania taksówek. Można z niej skorzystać w ponad stu miastach Polski, zamawiając taksówkę telefonicznie, w aplikacji i na stronie, wybierając najtańszy lub najszybszy przejazd. Ponadto platforma pozwala zapłacić za przejazd kartą lub PayPalem, jeśli zostaną…

BlaBlaCar na Androidzie, by łatwiej znaleźć wspólny transport i dzielić koszty

17
04.04.2014  •  Anna Rymsza

BlaBlaCar to jeden z popularniejszych serwisów umożliwiających carpooling — nowoczesny autostop za pośrednictwem Internetu. Za jego pośrednictwem można znaleźć kierowcę bądź pasażerów do własnego samochodu i podzielić koszty podróży, co często jest znacznie tańsze i wygodniejsze, niż podróż środkami masowego transportu. Serwis dorobił się aplikacji mobilnej na Androida, w przygotowaniu jest również wersja dla iOS. Trudno wyobrazić sobie działanie serwisu, który ma zapewnić użytkownikom transport, bez wygodnej aplikacji na urządzenie przenośne. BlaBlaCar długo kazał nam czekać, ale…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych