r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BlackPlayer Music Player Free

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

BlackPlayer Music Player to prosty odtwarzacz muzyki na Androida, z którego skorzystamy na smartfonach i na tabletach.

Program oferuje zestaw podstawowych możliwości do zarządzania muzyką, którą wgraliśmy na urządzenie. Za pomocą aplikacji BlackPlayer możemy odtwarzać pliki w formacie MP3, WAV lub OGG, a na smartfonach lub tabletach z Androidem 4.1 lub nowszym program wspiera także format FLAC bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek. Aplikacja pozwala też wybrać opcję przenikania się utworów, możemy też skorzystać z ustawień dotyczących zachowania odtwarzacza muzycznego w chwili, gdy zadzwoni nasz telefon. Muzyka może wówczas zostać zatrzymana i włączy się automatycznie, gdy zakończymy rozmowę.

Aplikacja BlackPlayer Music Player ma wbudowany korektor dźwięku. Możemy wybrać w nim kilka schematów odtwarzania dźwięku, np. rockowy, jazzowy, popowy lub heavy metalowy. Korektor pozwala też wzmocnić bas i podkręcić głośność odtwarzanej muzyki, choć tu trzeba zastrzec, że z tej opcji należy korzystać rozważnie, bo zbyt głośne dźwięki mogą poważnie uszkodzić głośniki w smartfonie.

W podstawowej wersji programu BlackPlayer Music Player możemy skorzystać z opcji personalizacji, mając do wyboru trzy motywy graficzne, trzy możliwości dostosowania wyświetlanego tła, trzy kolory przycisków w aplikacji, sześć czcionek oraz kilkanaście efektów przejścia pomiędzy poszczególnymi kartami w programie.

Dodatkowe możliwości personalizacji w BlackPlayer Music zyskamy, kupując wersję Pro. Kosztuje ona 4 zł, a po zakupie zyskujemy dostęp do dodatkowych sześciu czcionek oraz możliwości ustawienia w aplikacji czcionki, której używamy na smartfonie lub tablecie. Wersja Pro daje też dodatkowe animacje, kolory oraz motywy służące do personalizowania wyglądu aplikacji oraz widżetów, pozwala też zarządzać poszczególnymi folderami z muzyką.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Streaming nie zastąpi playerów: 7 odtwarzaczy muzyki na Androida

123
27.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartfon bez muzyki? To nie zdarza się już zbyt często. Rolę odtwarzacza naszych ulubionych utworów przejęły na siebie aplikacje serwisów streamingowych, takie jak Spotify. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ktoś woli mieć swoją muzykę zawsze przy sobie, w pamięci smartfonu lub tabletu z Androidem? Mamy dla Was listę wartych uwagi odtwarzaczy muzycznych. Poszukiwania aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida rozpoczęliśmy, bo... zmusiło nas do tego Google. Po raz kolejny zawiódł bowiem program Muzyka Google Play, który co prawda ma swoje zalety (np. wyświetlanie wgranych w chmurę Google…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.