r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blockstack Browser 0.25.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Blockstack Browser to przeglądarka pozwalająca korzystać ze zdecentralizowanych aplikacji przeglądarkowych, rozwijanych w sieci Blockstack, nazywającej się „zdecentralizowanym Internetem”.

Blockstack wykorzystuje dostępne łącza internetowe, ale na poziomie aplikacji jest w pełni zdecentralizowany – wykorzystuje połączenia peer-to-peer (każdy może postawić własny węzeł) i blockchain. Dzięki temu możliwe jest uruchamianie zdecentralizowanych aplikacji, korzystających z rozproszonego przechowywania danych i autoryzacji podobnej do tej wykorzystywanej przy handlu kryptowalutami. Blockstack nie korzysta z haseł i nie ma żadnych centrów danych.

Przeglądarka jest uruchamiana w postaci proxy dla domyślnej przeglądarki internetowej. Wszystkie dane przechowywane lokalnie są szyfrowane. By połączyć się z Blockstackiem trzeba podać adres e-mail, hasło i utworzyć klucz dla swojej tożsamości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.