Blocky Farm

Strona główna Mac Gry Strategiczne
Pobierz program

Przeglądarkowa odsłona na pozór typowego symulatora farmy, który jednak oferuje nieco więcej niż inni przedstawiciele wspomnianego gatunku.

Jak wygląda rozgrywka?

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy tuż po uruchomieniu Blocky Farm jest kolorowa oprawa graficzna inspirowana kultowym Minecraftem. W trakcie rozgrywki nie musimy jednak używać kilofa, by wydobywać surowce, bo – jak już wspomniano – zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym, gdzie uprawiamy rośliny i hodujemy zwierzęta, a następnie zbieramy plony i sprzedajemy je, by zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Blocky Farm pozwala jednak wchodzić w interakcje ze zwierzętami, które mieszkają na naszej farmie. Możemy się z nimi bawić, rzucając kość lub piłkę, ale nie tylko, bo istnieje również opcja dostosowywania wyglądu psów, kotów i jakichkolwiek innych pupili (np. poprzez założenie im kapelusza bądź okularów).

W trakcie zabawy będziemy również jeździć traktorem po farmie, pływać łodzią i łowić ryby. Wykonywanie obowiązków w Blocky Farm mogą nam jednak uprzykrzyć zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na przebieg rozgrywki. Chcąc przyśpieszyć osiąganie postępów można skorzystać z wbudowanych mikropłatności.

Kluczowe cechy gry:

  • nietypowy symulator farmy
  • barwna i kolorowa oprawa graficzna
  • nawiązanie do popularnego Minecrafta
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!