Bryce 5.5 za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma DAZ Productions przygotowała wspaniałą niespodziankę dla fanów swojego produktu Bryce umożliwiając zdobycie darmowego klucza do wersji 5.5.

Bryce w wersji 5.5 to udostępniona za darmo edycja narzędzia przeznaczonego do tworzenia modeli 3D, a także animacji oraz renderowania z nastawieniem na projektowanie krajobrazów. Aplikacja posiada spore możliwości edycji, które w połączeniu z prostym w obsłudze i przejrzystym edytorem powierzchni oraz innych obiektów, pozwala osiągnąć niewiarygodne efekty.

Pracę z programem można rozpocząć tworzeniem projektu od początku lub od importu gotowego krajobrazu będącego już w miarę zaawansowanym dziełem. Użytkownik może między innymi dodawać do krajobrazów budynki, osoby, a nawet każdy inny obiekt, który stworzy lub wybierze z obszernej biblioteki DAZ 3D. Bryce 5.5 oferuje również szereg przydatnych narzędzi, wśród których znajdziemy Light Lab - dostarczające świetną kontrolę nad zachodami słońca czy światłem księżyca oraz Tree Lab - umożliwiające obsadzenie krajobrazu różnorodną roślinnością.

Aby uzyskać klucz aktywujący aplikację do pełnej wersji, należy zarejestrować się na stronie producenta.

Darmową wersję aplikacji Bryce 5.5 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D

© dobreprogramy