r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Budżet Domowy 3.127.2017

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Budżet Domowy to program do zarządzania finansami domowymi dla systemu Windows. Pozwala on wygodnie kontrolować generowane w gospodarstwie domowym wydatki, analizować koszty różnego rodzaju artykułów oraz planować przyszłe zakupy.

Galeria programu

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość ewidencjonowania dochodów i wydatków z podziałem na miejsce realizacji, sposobu finansowania oraz datą ich powstania. Umożliwia także automatyczne bilansowanie środków finansowych, definiowanie nieograniczonej ilości kategorii wydatków, sklepów i miejsc wydatków oraz tzw. portfeli (sposobów finansowania). Program oferuje funkcje zarządzania transferami pieniędzy pomiędzy portfelami lub kontami, tworzenia oraz wydruku zestawień dla wydatków i dochodów z uwzględnieniem różnych kryteriów, a także przypomnień o płatnościach za rachunki itp.

Inne, często przydatne w organizacji finansów mechanizmy dostępne w aplikacji Budżet Domowy to m.in. wyliczanie hipotetycznych cen produktów w oparciu o hipotetyczną objętość opakowania, udostępnianie aktualnych i archiwalnych kursów walut NBP czy też szacowanie kosztów przejazdu samochodem na zadanym odcinku w oparciu o średnie spalanie i cenę paliwa. Program pozwala prowadzić budżet w dowolnej walucie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 08.07.2016 12:10

nareszcie udało mi się zaoszczędzić parę groszy - również polecam ! program pilnuje moich wydatków i będę mogła pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa

lrolos   1 #5 13.06.2016 14:25

polecam!

RobertAleks   3 #4 13.06.2016 13:17

fajny program tylko po co, jakoś nie ogarniam tego po co komu takie coś i to jeszcze płatne. Można ze spokojem w arkuszu sobie prowadzić budżet domowy...

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 23.02.2016 20:50

Jakoś nigdy nie rozumiałem sensu istnienia takich programów. Zainstalowałem pobawiłem się trochę czasu i stwierdziłem, że w Calcu mogę zrobić dokładnie to samo.

darek719   38 #2 29.10.2015 15:54

super program, szkoda że płatny..

Ostatni Mohikanin   26 #1 25.12.2014 10:13

Duży plus za unikalną dla takich programów funkcję przypominania o płatnościach.
Minus za brak graficznej prezentacji porównawczej przychodów/rozchodów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.