r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Budżet Domowy 3.134.2018

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Budżet Domowy to program do zarządzania finansami domowymi dla systemu Windows. Pozwala on wygodnie kontrolować generowane w gospodarstwie domowym wydatki, analizować koszty różnego rodzaju artykułów oraz planować przyszłe zakupy.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość ewidencjonowania dochodów i wydatków z podziałem na miejsce realizacji, sposobu finansowania oraz datą ich powstania. Umożliwia także automatyczne bilansowanie środków finansowych, definiowanie nieograniczonej ilości kategorii wydatków, sklepów i miejsc wydatków oraz tzw. portfeli (sposobów finansowania). Program oferuje funkcje zarządzania transferami pieniędzy pomiędzy portfelami lub kontami, tworzenia oraz wydruku zestawień dla wydatków i dochodów z uwzględnieniem różnych kryteriów, a także przypomnień o płatnościach za rachunki itp.

Inne, często przydatne w organizacji finansów mechanizmy dostępne w aplikacji Budżet Domowy to m.in. wyliczanie hipotetycznych cen produktów w oparciu o hipotetyczną objętość opakowania, udostępnianie aktualnych i archiwalnych kursów walut NBP czy też szacowanie kosztów przejazdu samochodem na zadanym odcinku w oparciu o średnie spalanie i cenę paliwa. Program pozwala prowadzić budżet w dowolnej walucie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 21.03.2017 14:38

Nieprzemyślane i totalnie durne oprogramowanie. Brak możliwości edycji wielu płatności jednocześnie przekreśla użyteczność tego programu. Chcę edytować "kategorię wydatków" dla przykładowych 12 przelewów za prąd... 12 x zmieniam to ręcznie, zamiast zaznaczyć i edytować całość jednym kliknięciem. Kto ma za dużo czasu w życiu niech się w to bawi....Nie polecam.

  #6 08.07.2016 12:10

nareszcie udało mi się zaoszczędzić parę groszy - również polecam ! program pilnuje moich wydatków i będę mogła pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa

lrolos   1 #5 13.06.2016 14:25

polecam!

RobertAleks   3 #4 13.06.2016 13:17

fajny program tylko po co, jakoś nie ogarniam tego po co komu takie coś i to jeszcze płatne. Można ze spokojem w arkuszu sobie prowadzić budżet domowy...

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 23.02.2016 20:50

Jakoś nigdy nie rozumiałem sensu istnienia takich programów. Zainstalowałem pobawiłem się trochę czasu i stwierdziłem, że w Calcu mogę zrobić dokładnie to samo.

darek719   41 #2 29.10.2015 15:54

super program, szkoda że płatny..

Ostatni Mohikanin   29 #1 25.12.2014 10:13

Duży plus za unikalną dla takich programów funkcję przypominania o płatnościach.
Minus za brak graficznej prezentacji porównawczej przychodów/rozchodów.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.