r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CCleaner v1.25.104

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu

CCleaner to popularne narzędzie do optymalizacji pracy komputerów. Po sukcesie na systemach Windows, przyszła pora na Androidową wersję aplikacji. Program pozwala optymalizować pamięć jak i RAM urządzenia.

Ekran startowy aplikacji prezentuje graficznie zużycie pamięci telefonu oraz RAM, a także daje możliwość przeskanowania urządzenia w celu jego optymalizacji. Wybierając Analizuj otrzymamy wykres danych, które warto usunąć. Są to zarówno pliki systemowe, jak i z poszczególnych aplikacji. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje nam jedynie wybrać czyść.

r   e   k   l   a   m   a

CCleaner posiada również panel odinstalowywania aplikacji. Podzielono go na dwie części, aplikacje zainstalowane i systemowe. W Zakładce Informacje o systemie możemy również zarządzać programami zużywającymi zbyt dużo pamięci RAM.

CCleaner działa poprawnie, jednak na tle silnej konkurencji prezentuje gorsze wyniki w czyszczeniu plików. Dostępny jest za darmo i biorąc pod uwagę dobrą renomę z Windowsa, zapewne trafi do mniej zaawansowanych użytkowników, jako program bezpieczny dlasystemu

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzanie baterii w Androidzie: śledzenie zużycia i optymalizacja

99
OPROGRAMOWANIE 07.08.2017 | Oskar Ziomek

Kontynuujemy serię porad związanych z oszczędzaniem baterii w smartfonach z Androidem na pokładzie. Po opisaniu metod ograniczania zapotrzebowania na energię dzięki funkcjom samego systemu oraz za pomocą tych dokładanych przez producentów, co przedstawiliśmy w poprzedniej publikacji, dzisiaj podpowiemy jak wyśledzić najbardziej prądożerne programy i wykorzystać dodatkową optymalizację. To kolejny zabieg, dzięki któremu Android powinien nieco ożyć, a naładowany akumulator starczyć na dłużej, szczególnie jeśli korzystamy ze smartfonu od dłuższego czasu. Chociaż wykorzystanie gotowych…

Recenzje użytkowników

Darmowa,po polsku,łatwa w użyciu.
Tzw.optymalizacja problematyczna,niezbyt szybka.
ocena użytkownika

Trudno uwierzyć aby zwyczajny użytkownik Windowsa nie znał i nie stosował CCleanera produktu renomowanej firmy Piriform.Niestety zaprojektowana na system Android traci niektóre swoje walory.Trudno bowiem uznać pamięć podręczna RAM za śmiecie.Prosty interfejs posiada dwie główne funkcje:Analizuj i Czyść.Tu uwaga w języku polskim Analizuj i Anuluj czasami się mylą.Informacja o tym ile MB można usunąć jest kluczowa.Nawigacja zawiera menadżer aplikacji umożliwiający jednoczesne odinstalowanie wielu aplikacji,informacje o systemie,ustawienia i pomoc.po otwarciu aplikacji ukazuje się pasek pamięci w GB oraz pod nim pasek RAM w MB/zmieniające się wartości/. Po analizie ukazują się wyniki: pamięć podręczna,historia,pliki i foldery oraz ręczne czyszczenie aplikacji.Czyszcząc ręcznie ryzykujemy utratą niektórych ustawień.

10.09.2015 20:02 | Recenzja do wersji v1.11.43

Komentarze

0 nowych
  #7 07.05.2017 22:13

Na Windowsie jest okej ale na Androidzie usuwa aplikacje, np. Vibera.

  #6 12.01.2016 18:09

pomimo, że ma zanaczone czyszczenie schowka tego nie robi , próbowałem na wszystkie sposoby. Trzeba ręcznie czyśćić.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz   7 #5 01.05.2015 14:30

Działa, działa. Przed chwilą program "zwrócił mi" 1,04 GB miejsca w moim Galaxy Note4.

  #4 03.10.2014 10:28

Widget ma beznadziejną nazwę, po przeciągnięciu na dock nie działa (ikonka zamienia się w napis).

  #3 25.08.2014 00:02

Zmieniły się zapisy w licencjach wszystkich produktów tej firmy - https://www.piriform.com/legal/software-license/ccleaner - i "You may NOT use the Product in corporate or commercial environments." pojawia się w każdej - proszę o aktualizację informacji o licencji.

macaleks   14 #2 20.06.2014 18:31

@Yetti (niezalogowany): CCleaner 1.00.15
Author: Piriform Ltd.
Date: 06/19/2014 08:22 AM
Size: 1.2 MB
License: Freeware
Requires: Android
Change Info:
- Added Download folder cleaning.
- Added file and process locking.
- Improved analysis and cleaning performance.
- Optimized package size.
- Minor GUI improvements.
- Minor bug fixes.

  #1 16.06.2014 21:32

Massakra massakrytyczna toto wogóle nie działa.Ni chusteczki!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.