reklama

CCleaner 4.7.0

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

CCleaner to popularne narzędzie do optymalizacji pracy komputerów. Po sukcesie na systemach Windows, przyszła pora na Androidową wersję aplikacji. Program pozwala optymalizować pamięć jak i RAM urządzenia.

Ekran startowy aplikacji prezentuje graficznie zużycie pamięci telefonu oraz RAM, a także daje możliwość przeskanowania urządzenia w celu jego optymalizacji. Wybierając Analizuj otrzymamy wykres danych, które warto usunąć. Są to zarówno pliki systemowe, jak i z poszczególnych aplikacji. Po zaznaczeniu odpowiednich pól pozostaje nam jedynie wybrać czyść.

CCleaner posiada również panel odinstalowywania aplikacji. Podzielono go na dwie części, aplikacje zainstalowane i systemowe. W Zakładce Informacje o systemie możemy również zarządzać programami zużywającymi zbyt dużo pamięci RAM.

CCleaner działa poprawnie, jednak na tle silnej konkurencji prezentuje gorsze wyniki w czyszczeniu plików. Dostępny jest za darmo i biorąc pod uwagę dobrą renomę z Windowsa, zapewne trafi do mniej zaawansowanych użytkowników, jako program bezpieczny dlasystemu

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Darmowa,po polsku,łatwa w użyciu.
Tzw.optymalizacja problematyczna,niezbyt szybka.
ocena użytkownika

Trudno uwierzyć aby zwyczajny użytkownik Windowsa nie znał i nie stosował CCleanera produktu renomowanej firmy Piriform.Niestety zaprojektowana na system Android traci niektóre swoje walory.Trudno bowiem uznać pamięć podręczna RAM za śmiecie.Prosty interfejs posiada dwie główne funkcje:Analizuj i Czyść.Tu uwaga w języku polskim Analizuj i Anuluj czasami się mylą.Informacja o tym ile MB można usunąć jest kluczowa.Nawigacja zawiera menadżer aplikacji umożliwiający jednoczesne odinstalowanie wielu aplikacji,informacje o systemie,ustawienia i pomoc.po otwarciu aplikacji ukazuje się pasek pamięci w GB oraz pod nim pasek RAM w MB/zmieniające się wartości/. Po analizie ukazują się wyniki: pamięć podręczna,historia,pliki i foldery oraz ręczne czyszczenie aplikacji.Czyszcząc ręcznie ryzykujemy utratą niektórych ustawień.

10.09.2015 20:02 | Recenzja do wersji v1.11.43

Komentarze

0 nowych
  #7 07.05.2017 22:13

Na Windowsie jest okej ale na Androidzie usuwa aplikacje, np. Vibera.

  #6 12.01.2016 18:09

pomimo, że ma zanaczone czyszczenie schowka tego nie robi , próbowałem na wszystkie sposoby. Trzeba ręcznie czyśćić.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz   7 #5 01.05.2015 14:30

Działa, działa. Przed chwilą program "zwrócił mi" 1,04 GB miejsca w moim Galaxy Note4.

  #4 03.10.2014 10:28

Widget ma beznadziejną nazwę, po przeciągnięciu na dock nie działa (ikonka zamienia się w napis).

  #3 25.08.2014 00:02

Zmieniły się zapisy w licencjach wszystkich produktów tej firmy - https://www.piriform.com/legal/software-license/ccleaner - i "You may NOT use the Product in corporate or commercial environments." pojawia się w każdej - proszę o aktualizację informacji o licencji.

macaleks   14 #2 20.06.2014 18:31

@Yetti (niezalogowany): CCleaner 1.00.15
Author: Piriform Ltd.
Date: 06/19/2014 08:22 AM
Size: 1.2 MB
License: Freeware
Requires: Android
Change Info:
- Added Download folder cleaning.
- Added file and process locking.
- Improved analysis and cleaning performance.
- Optimized package size.
- Minor GUI improvements.
- Minor bug fixes.

  #1 16.06.2014 21:32

Massakra massakrytyczna toto wogóle nie działa.Ni chusteczki!

reklama