CORSAIR iCUE 3.37.140

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CORSAIR iCUE to oprogramowanie skierowane do właścicieli produktów firmy CORSAIR.

Dzięki opisywanej aplikacji będziemy mieli dostęp do opcji konfiguracyjnych rozmaitych podzespołów i urządzeń peryferyjnych firmy CORSAIR z poziomu jednego narzędzia. Mowa w tym przypadku głównie o klawiaturach, myszkach i słuchawkach wspomnianego producenta, w którego ofercie znajdziemy także podkładki, zasilacze, wentylatory, pamięci RAM i nie tylko.

CORSAIR iCUE pozwala na synchronizowanie oświetlenia LED RGB we wszystkich kompatybilnych urządzeniach zaledwie jednym kliknięciem. Za pomocą narzędzia możemy także monitorować temperaturę i napięcie posiadanych układów, a nawet modyfikować ustawienia wentylatora. Istnieje również funkcja optymalizowania chłodzenia systemowego pod kątem cichej pracy lub maksymalnej wydajności.

Warto dodać, że CORSAIR iCUE umożliwia stworzenie wielu profili, co z kolei sprawia, że możemy przygotować kilka osobnych konfiguracji i aktywować je w zależności od naszych potrzeb (np. po zmianie komputera).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!