r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cal: Any.Do Calendar 1.1.7

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Cal: Any.Do Calendar to aplikacja kalendarza na smartfony i tablety z Androidem, stworzona przez popularnej aplikacji do zarządzania zadaniami Any.Do.

Galeria programu

Trzeba przyznać, że kalendarz od Any.Do jest bardzo ładnym narzędziem. Twórcy aplikacji wyposażyli ją w świetne, ładne dla oka tła w widoku każdego dnia, a codziennie tło jest inne. Zobaczymy na nim rozmaite grafiki oraz zdjęcia artystów, co dodaje aplikacji ciekawego charakteru. Warto dodać, że do wyboru mamy widok dnia lub miesiąca.

Cal: Any.Do Calendar współpracuje z Kalendarzem Google lub tymi działającymi w trybie Exchange, aktualizując zmiany oraz powiadomienia w trybie push. Pozwala też połączyć wyświetlane informacje z zadaniami zapisanymi w aplikacji Any.Do, co tworzy kompleksowy obraz dnia dla każdego użytkownika. Program ma wbudowane opcje nawigacji do miejsc, w których odbywamy spotkania, bazujące na Mapach Google, można też zintegrować z kalendarzem aplikację Uber.

Drobną, ale ciekawą funkcją, jest możliwość zintegrowania aplikacji z kontem na Facebooku. Po wykonaniu takiego kroku, Cal będzie wyświetlał powiadomienia o urodzinach naszych znajomych na Facebooku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.