r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cenega wchodzi w MMO z Royal Quest

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Polscy wydawcy coraz bardziej interesują się grami MMO. W wakacje Techland bardzo promował polską wersję podniebnej sieciowej strzelanki Heroes in the Sky, a teraz Cenega ogłasza, że mocno zaangażowała się w projekt Royal Quest. Ten pierwszy w historii firmy reprezentant MMORPG to dzieło rosyjskiego Katauri Interactive, znanego z udanych gier z serii King's Bounty. Zabawa w rozwijanie swej postaci będzie bezpłatna.

Oczywiście grę otrzymamy w naszym języku, powalczymy z potworami na polskich serwerach, a do tego rozgrywkę kształtować mają mistrzowie gry również z kraju. Ruszyły zapisy do zamkniętych testów beta, których start planowany jest już na drugą połowę listopada. Royal Quest zafunduje połączenie magii oraz technologii w niezwykle kolorowym świecie, zamieszkanym przez naprawdę interesujące poczwary. Do wyboru dostaniemy cztery klasy postaci: szermierza, maga, strzelca oraz złodzieja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.