Cerebro Cerebro 0.2.8

Strona główna Mac Akcesoria Zamienniki Spotlight
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cerebro to otwarty zamiennik Spotlight, który podaje wyniki wyszukiwania z lokalnego komputera, a także wykorzystuje wyszukiwarkę Google i tłumacza Yandex. Program można rozszerzać wtyczkami, by dodać kolejne źródła wyszukiwania i zautomatyzować niektóre działania w systemie.

Cerebro działa zupełnie jak Spotlight, ale pod wieloma względami jest praktyczniejszy. Można z jego pomocą szybko przeszukiwać Internet (Google), tłumaczyć słowa (Yandex Translate), znajdować fragmenty kodu (Stack Overflow), filmy (IMDB), wykonywać obliczenia, przeliczać waluty, uruchamiać programy, przeszukiwać kontakty i pliki, a nawet emoji adekwatne do sytuacji. Możliwe jest również automatyzowanie zadań i wydawanie poleceń. Wszystko zależy od tego, jakie wtyczki zostaną zainstalowane. Nie jest też większym problemem tworzenie własnych wtyczek.

W ustawieniach można wybrać skrót klawiszowy, który uruchomi Cerebro. Można nim zastąpić Spotlight lub korzystać z nich na zmianę. Program może mieć jasną lub ciemną skórkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!