ChrisPC Media Streamer ChrisPC Media Streamer 1.90

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ChrisPC Media Streamer to oprogramowanie do strumieniowania obrazu. Dzięki niemu będziemy mogli wspólnie z innymi użytkownikami obejrzeć na przykład wybrany program TV lub film zapisany na dysku twardym komputera.

Narzędzie pozwala na udostępnianie multimediów nie tylko za pośrednictwem internetu, ale także w sieci lokalnej poprzez wysłanie odnośnika do innych osób, które muszą dysponować odtwarzaczem współpracującym z bibliotekami DirectX i Windows Media Encoder. ChrisPC Media Streamer zapisuje transmitowane materiały lokalnie, dzięki czemu możemy później zyskać do nich dostęp.

ChrisPC Media Streamer posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Dodawanie nowych materiałów oparte jest na przejrzystym kreatorze, a samo zarządzanie treściami w trakcie seansu również nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Podczas transmisji istnieje możliwość dostosowywania poziomu głośności, jakości obrazu i innych parametrów.

Warto wspomnieć, że ChrisPC Media Streamer obsługuje różnego rodzaju źródła obrazu (np. z karty graficznej, tunera telewizyjnego, kamery internetowej lub innych urządzeń do przechwytywania obrazu kompatybilnych z systemem operacyjnym Windows). Możemy strumieniować trzy materiały wideo w tym samym czasie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!