r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cinkciarz.pl 2.3.2

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

Cinkciarz.pl to oficjalna aplikacja mobilna kantoru internetowego Cinkciarz.pl. Za jej pomocą możemy dokonywać transakcji walutowych i zarządzać kontem użytkownika.

Galeria programu

Zaletą aplikacji jest prostota jej interfejsu. Wszystkie funkcje pogrupowane są w czytelny sposób, co ułatwia wyszukiwanie potrzebnych informacji.

r   e   k   l   a   m   a

W programie Cinkciarz.pl kupimy, sprzedamy oraz wymienimy waluty. Transakcje możemy dokonywać zarówno z rachunku bankowego (kupno, sprzedaż, wymiana, historia operacji), jak też z rachunku walutowego (kupno, sprzedaż, wymiana, doładowanie środków, historia operacji i blokad, wypłata środków, podsumowanie konta). Możliwe jest też wykonywanie transakcji społecznościowych: w tym wypadku również kupimy, sprzedamy i wymienimy walutę.

Aplikacja pozwala też sprawdzić kursy walut: wg kursu Narodowego Banku Polskiego i wg kursu Cinkciarz.pl. Program oferuje widżet, wyświetlający aktualne kursy walut.

W aplikacji można zarządzać kontem użytkownika. Zmienimy dane (np. hasło), przejrzymy wiadomości, ustawimy stałe zlecenia transakcji oraz alerty walutowe, skorzystamy z możliwości wypłat w bankomatach oraz z kart walutowych. Można też wykonać operacje dotyczące rachunków bankowych, które obsługują konto użytkownika w Cinkciarz.pl.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

5
OPROGRAMOWANIE 24.05.2016 | Maciej Olanicki

Cinkciarz.pl to największy w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się w Europie kantorów internetowych. Swojego czasu o polskiej firmie zrobiło się głośno na całym świecie, dzięki partnerstwie z klubem koszykarskim Chicago Bulls. Dziś zaprezentowano całkowicie nowe aplikacje mobilne usługi. Cinkciarz od dłuższego czasu posiada własne aplikacje, jednak dziś premierę ujrzały programy, które według producenta mają być efektem pracy całkowicie od podstaw. Ukazały się one zarówno na Androida, jak i na iOS-a, nie zapomniano również o mobilnym Windowsie. Aplikacje zachowują funkcjonalności…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.