Click Translator 5.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Słowniki i translatory
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Click Translator to niewielka aplikacja do tłumaczenia pojedynczych wyrazów, całych zdań lub akapitów. Narzędzie obsługuje aż 53 języki z całego świata, w tym angielski, francuski, włoski, hiszpański czy polski.

Po zainstalowaniu Click Translatora wystarczy zaznaczyć dany tekst (może on znajdować się w wybranym dokumencie, na stronie internetowej lub jakimkolwiek innym miejscu), a następnie skorzystać z uprzednio zdefiniowanego skrótu klawiaturowego, by tłumaczenie pojawiło się w chmurce. Należy dodać, że tłumaczenia można zapisać do schowka, a wszystkie logi programu zachować w oddzielnym pliku.

Click Translator, podobnie jak wiele innych narzędzi tego typu, nie jest idealny. Dlatego też warto mieć na uwadze, że program będzie odpowiednio tłumaczył pojedyncze wyrazy, ale kiedy zechcemy przetłumaczyć całe zdanie, to otrzymamy je we wskazanym języku, ale składnia i gramatyka mogą pozostawiać wiele do życzenia. Niemniej i tak powinniśmy zrozumieć kontekst.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!