Crunchyroll Crunchyroll

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Crunchyroll to aplikacja powiązana z serwisem wideo o tej samej nazwie. Można dzięki niej oglądać anime, japońskie seriale i czytać mangę, często natychmiast po premierze w Japonii. Wiele odcinków seriali można obejrzeć bez logowania i za darmo, zarówno w aplikacji, jak i na stronie.

Po założeniu konta można przez 14 dni testować wersję Premium usługi, co oznacza brak ograniczeń w dostępie do materiałów i brak reklam. Zalogowany użytkownik może zebrać sobie kolejkę materiałów do obejrzenia, a także zapisywać historię obejrzanych materiałów. Filmy i seriale zostały elegancko podzielone na kategorie, można też przejrzeć najnowsze, popularne i oczywiście wylosować sobie odcinek do obejrzenia.

Abonament Premium Crunchyroll kosztuje 7 dolarów miesięcznie. W katalogu znajduje się ponad 25 tysięcy odcinków różnych seriali animowanych i programów, w tym te najpopularniejsze, jak Naruto Shippuden, Attack on Titan, Bleach, Kill la Kill, Blue Exorcist czy Hunter X Hunter. Aplikacje dostępne są także na inne platformy, jak PlayStation, Xbox 360, Apple TV i liczne telewizory z dostępem do Internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!