CyberLink Screen Recorder CyberLink Screen Recorder 3.1.1.5068

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CyberLink Screen Recorder to narzędzie służące do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze.

Warto zaznaczyć, że CyberLink Screen Recorder pozwala nie tylko na nagrywanie obrazu, ale także umożliwia przeprowadzanie transmisji na żywo za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów (Twitcha, YouTube’a lub Facebooka). Oba te rozwiązania będą przydatne w sytuacji, kiedy chcemy nagrać prezentację lub też zorganizować stream (np. pokazując fragmenty rozgrywki z nowej gry wideo).

Przed rozpoczęciem rejestrowania obrazu za pośrednictwem CyberLink Screen Recorder możemy wybrać, czy program ma nagrywać wszystko, co dzieje się na ekranie monitora, czy też jedynie w wybranym fragmencie pulpitu, oknie uruchomionej gry lub aplikacji bądź przechwytywać obraz z innego urządzenia podłączonego do komputera. Co ciekawe, istnieje również możliwość nagrywania głosu z mikrofonu oraz obrazu z kamerki internetowej.

CyberLink Screen Recorder wspiera nagrywanie w jakościach 480p, 720p i 1080p, a streamowanie jest możliwe także w rozdzielczości 360p. Użytkownik sam decyduje o liczbie klatek na sekundę (od 15 do 120 FPS w przypadku nagrywania i od 24 do 60 w trakcie przeprowadzania transmisji na żywo).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!