r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czarodziejski Flet to gra mobilna na podstawie opery

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gry na podstawie książek, filmów czy też komiksów to nic nowego. Rodzime studio postanowiło sięgnąć jednak dalej i na ekrany urządzeń mobilnych przenieść operę Czarodziejski Flet. Trzeba przyznać, że jest to próba ciekawa i udane, choć na razie mogą się o tym przekonać jedynie posiadacze urządzeń z systemem iOS.

Poza muzyką Mozarta w Czarodziejskim Flecie napotkamy na grafiki Amona Miyamoto, które choć specyficzne, nadają grze mrocznego klimatu. Fabuła jak i poziomy nawiązują do opery Czarodziejski Flet. Ciekawym urozmaiceniem jest głos narratora, który podpowiada i komentuje z zewnątrz nasze poczynania oraz to co się dzieje na ekranie.

Rozgrywka to typowa gra logiczna opierająca się na przesuwaniu elementów w odpowiedniej kolejności, tak aby nasz bohater trafił z punktu startowego do wyjścia. Wraz z kolejnymi poziomami (tutaj zwanymi scenami) przybywa przeszkód i części, które wpływają na zasady zabawy. Niestety choć zagadki są ciekawe, prawie całą radość psuje sterowanie. Przy mniejszych ekranach iPhone’ów trafienie w odpowiedni element i nawiązanie interakcji nie należą do łatwych.

r   e   k   l   a   m   a

Zaletą Czarodziejskiego Fletu jest brak mikropłatności. Jeżeli komuś do gustu przypadły takie tytuły jak Monument Valley czy też wydana niedawno Lara Croft Go, powinien spędzi też miłe chwile z Czarodziejskim Fletem. Grę znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Obecnie trzeba za nią zapłacić 1,99 euro co gwarantuje dostęp do 32 poziomów, trzech grywalnych postaci i aktualizacji w przyszłości. Jest to cena promocyjna z okazji premiery gry.

Aktualizacja 30.09.2015: gra jest obecnie dostępna w promocji i przez najbliższe 2 dni można ją pobrać za darmo.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.