r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Co prawda w ten weekend pogoda nas nie rozpieszczała, ale już w kolejny ma być bardzo ciepło i słonecznie. Ci z Was, którzy mają już wakacje, mogą więc ze spokojem planować jakiś dłuższy wyjazd. Ci, którzy pracują, powinni pomyśleć o terminie urlopu. Tymczasem podsumujmy najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów z ostatnich 7 dni.

Na początek proponujemy tekst poświęcony integracji Thunderbirda z prywatną chmurą ownCloud, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do zdalnych kontaktów, kalendarza i załączników z poziomu aplikacji. Warto też zapoznać się z relacją Kaworu, który stworzył płytkę do zdalnego sterowania aparatem cyfrowym. Na naszym blogu znalazła się także recenzja dysków twardych WD Purple, które są dedykowane do pracy w systemach monitoringu oraz słuchawek wokółusznych HyperX Cloud i SMS Audio Over – Ear ANC. Warto też w ramach ostrzeżenia zapoznać się testem nieudanego odtwarzacza / mini-komputerka z Androidem o nazwie MyGica ATV1200.

Jeżeli lubicie gry, przeczytajcie koniecznie wpis o dużym dodatku DLC do Company of Heroes 2 zatytułowanym The Western Front Armies. Fani gier mobilnych mogą zaś zapoznać się z recenzją wymagającej myślenia produkcji MacGyver Deadly Descent i kolejną odsłoną przeglądu gier na Androida. Osoby szukające smartfona z Androidem mogą natomiast przeczytać kolejną część testu telefonu Jiayu G4S, który przy dość przystępnej cenie oferuje naprawdę spore możliwości.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec polecamy Waszej uwadze test naszego portalu pod kątem dostępności dla osób niepełnosprawnych, felieton o firmie Apple, która potrafiła uczynić ze swojej marki niemalże religię i obszerne spojrzenie na World Of Tanks w wersji dla iPada. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.