Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Co prawda w ten weekend pogoda nas nie rozpieszczała, ale już w kolejny ma być bardzo ciepło i słonecznie. Ci z Was, którzy mają już wakacje, mogą więc ze spokojem planować jakiś dłuższy wyjazd. Ci, którzy pracują, powinni pomyśleć o terminie urlopu. Tymczasem podsumujmy najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów z ostatnich 7 dni.

Na początek proponujemy tekst poświęcony integracji Thunderbirda z prywatną chmurą ownCloud, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do zdalnych kontaktów, kalendarza i załączników z poziomu aplikacji. Warto też zapoznać się z relacją Kaworu, który stworzył płytkę do zdalnego sterowania aparatem cyfrowym. Na naszym blogu znalazła się także recenzja dysków twardych WD Purple, które są dedykowane do pracy w systemach monitoringu oraz słuchawek wokółusznych HyperX Cloud i SMS Audio Over – Ear ANC. Warto też w ramach ostrzeżenia zapoznać się testem nieudanego odtwarzacza / mini-komputerka z Androidem o nazwie MyGica ATV1200.

Jeżeli lubicie gry, przeczytajcie koniecznie wpis o dużym dodatku DLC do Company of Heroes 2 zatytułowanym The Western Front Armies. Fani gier mobilnych mogą zaś zapoznać się z recenzją wymagającej myślenia produkcji MacGyver Deadly Descent i kolejną odsłoną przeglądu gier na Androida. Osoby szukające smartfona z Androidem mogą natomiast przeczytać kolejną część testu telefonu Jiayu G4S, który przy dość przystępnej cenie oferuje naprawdę spore możliwości.

Na koniec polecamy Waszej uwadze test naszego portalu pod kątem dostępności dla osób niepełnosprawnych, felieton o firmie Apple, która potrafiła uczynić ze swojej marki niemalże religię i obszerne spojrzenie na World Of Tanks w wersji dla iPada. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s