DNS Angel DNS Angel 1.6

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DNS Angel to niewielkie narzędzie, pozwalające chronić nasze pociechy przed stronami internetowymi, które zawierają treści pornograficzne, wyłudzają poufne informacje lub zawierają inne szkodliwe komponenty.

Narzędzie jest bardzo proste, nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji i zapewnia skuteczną oraz natychmiastową ochronę przed witrynami zawierającymi nieodpowiednie dla dzieci treści. Jego zasada działania jest banalna i ogranicza się do podmiany domyślnych adresów DNS w systemie Windows na takie, które ograniczają dostęp do szkodliwych stron WWW. Wśród dostępnych opcji znajdziemy serwery DNS takie jak OpenDNS Family, Yandex Family i Neustar Family.

DNS Angel nie wymaga instalacji w systemie oraz gotowy jest do użycia tuż po uruchomieniu. Z jego pomocą szybko i wygodnie zmienimy konfigurację adresów DNS w Windowsie, a także w razie potrzeby przywrócimy domyślne ustawienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!